Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie [darek9324A]
1. Nick na serwerze: darek9324A
2. Wiek: 16
3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie: 2-4h
4. Ile czasu spędzasz na forum: tyle ile na serwerze
5. Od kiedy grasz na serwerze: 2 lata
6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3): tak
7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): tak
8. Argumenty dlaczego to właśnie ty: Byłem w tej frakcji tylko raz, a fajnie w niej się pracowało. Z nikim nie mam konfliktu i myślę, że mam dobre RP 
9. Coś o sobie: (2/3 zdania)Mam na imię Dariusz. Jak już wyżej napisałem mam 16 lat. Interesuję się medycyną (farmaceutyka), pochodzę z woj. zachodniopomorskiego. Lubię uprawiać sport oraz uwielbiam gotować. Zazwyczaj jestem uprzejmą i miłą osobą. Na co dzień nie używam wulgaryzmów. Lubię poznawać nowe osoby. Jestem wolontariuszem. Mam psa, który wabi się kieł. Lubię się z pieskiem razem bawić. Dużo czasu spędzam w grach typu. minecraft.
10. Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: (Jeżeli pełniłeś daną funkcję więcej niż 1 raz, napisz to) kilka razy urzędnik, 1 student, 1 policjant
11.Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3: 2-4h
12.Znajomość wymagań na Policjanta: Znam
13.Znajomość wątków policyjnych(Opis pracy,Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie) Tak
ᴊᴀᴋ ᴊᴜż ᴛᴜ ᴊᴇsᴛᴇś ᴛᴏ ᴢᴏsᴛᴀᴡ ʀᴇᴘᴋᴀ +
  Odpowiedz
Jestem na tak
- Miły
- Pomocny
- Przyjazny
- Dotrzymuje słowa
- Bardzo aktywny
- dobry staż
- Nie jest kłótliwy
- Bardzo ładnie rozpisane
[Obrazek: Hg342Jm.png]
[Obrazek: 9DKyqOP.png]
  Odpowiedz
Jestem na TAK!

+czesto cie widze na forum
+aktywnosc na serwerze
+mily
+dobrze rozpisane
+wiek

Powodzenia!
Zostaw +rep i bede szczesliwy  Tongue
  Odpowiedz
Przyjmuje, nie ma za co, tez cie kocham, zamyka wątek
(04-05-2021, 10:12)_GreenJoy_ napisał(a): Przyjmuje, nie ma za co, tez cie kocham, zamyka wątek
  Odpowiedz
Jestem na tak.
Gracz jest miły i kulturalny, nie sprawia żadnego problemu. Podanie jest krótkie i na temat. Często go widać na serwerze.
Zastępca Premiera | xLeaf
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości