Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kiosk ,,Zdrówko"] Podanie na Dostawce - VarMeQ
1. Nick: VarMeQ
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 15
4. Coś o sobie (min. 3 zdania): Mam na imię Bartek chodzę do 1 klasy liceum. Interesuję się medecyną oraz zapasami. W wolnym czasie lubie także przechodzić parki linowe oraz uprawiać sport. 

5. Od kiedy grasz na serwerze?: Od około 4 lat
6. Dlaczego Ty? (kilka argumentów):  Bo wydaje mi się że jestem rzetelną i skrupulatną osobą która będzie dobrze sprawować swoje stanowisko i obowiązki.
7. Twoje wady i zalety: Jestem miły oraz pomocny, jak pisałem wcześniej także skrupulatny i rzetelny  jednak czasami jestem lekko nieposkromiony.
8. Czy zapoznałeś się z wymaganiami? (TAK/NIE): Tak
9. Czy zapoznałeś się z regulaminem? (TAK/NIE): Tak
10. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Tak
11. Coś od siebie (można wpisać "brak"): Lubie Placki
SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA
Powód: Sygnatura jest za duża

[Obrazek: hk5zMBL.png]

Zgłoś się do Zarządu Kiosku "Zdrówko" na omówienie Twojej pracy i szkolenie! Po szkoleniu zostanie wypisany Ci awans na forum!
TeamSpeak3: easylife.gclan.pl

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: unknown.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości