Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EN] Rekrutacja na rangę Dziennikarz |maj 2021|
Exclamation 

Rekrutacja na rangę Dziennikarz - otwarta

Wszelkie informacje na temat rangi oraz wypłat: (kliknij)

Jeśli podoba Ci się ranga i chciałbyś dołączyć do Easy News, zapraszam do złożenia podania. 
Podania proszę zgłaszać w odpowiedzi do tego wątku, proszę też niezainteresowanych o powstrzymanie się od zbędnego komentowania wątku rekrutacyjnego.

Wzór podania:

1. Nick na serwerze:
2. Wiek:
3: Ranga na serwerze:
4. Ile czasu (mniej-więcej) już grasz na serwerze:
5. Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3:
6. Dlaczego chcesz dołączyć do Easy News:

Powodzenia! :)
1. Nick na serwerze:  PijanyMiszczunio

2. Wiek: 27

3: Ranga na serwerze: Legenda

4. Ile czasu (mniej-więcej) już grasz na serwerze: od Listopada 2020

5. Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3: Tak

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Easy News: Chce spróbować swoich sił jako dziennikarz w Gazecie Easy News . Aby rozruszać  gazetę w której były by ciekawe artykuły, oraz zagospodarować swój czas  grając na serwerze.
iKala napisał 04-05-2021, 21:09:
Podanie zaakceptowane!
[Obrazek: alkohol-alkoholik-pijak-pijaczek-wodka.jpg]
Niedostępny
1. Nick na serwerze: matiso9
2. Wiek: 14
3: Ranga na serwerze: Moderator
4. Ile czasu (mniej-więcej) już grasz na serwerze: Od kwietnia 2019 roku
6. Dlaczego chcesz dołączyć do Easy News: Dzięki temu że jestem aktywny bym dużo wnosił do firmy oraz ze względu na to że śledzę większość akcji role-play. Na pewno znalazło by się w tygodniu dużo dobrych newsów.
iKala napisał 04-05-2021, 21:09:
Podanie zaakceptowane!
[Obrazek: CBGSZgX.png]
1. Nick na serwerze: starmichu
2. Wiek: 14
3: Ranga na serwerze: Urzędnik
4. Ile czasu (mniej-więcej) już grasz na serwerze: 4 lata (dokładnie zacząłem 17marca 2017)
6. Dlaczego chcesz dołączyć do Easy News: Jestem już dziennikarzem w gazetce urzędowej, na serwerze jestem dosyć aktywny. Na serwerze widzę wiele akcji roleplay (niektóre sam inicjuje),którymi chciałbym się podzielić z szerszą publiką. Praca interesuje mnie gdyż w przyszłości inl planuje iść na dziennikarstwo, a taka praca mogła by mi pomóc także w rozwinięciu poziomu ortografii i interpunkcji
iKala napisał 04-05-2021, 21:10:
Podanie zaakceptowane!
3msc 9d od ostatniego awansu w urzędzie
- Rekrutacja zamknięta, zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości