Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [NICK]
#1
1. Imię:ksawery
2. Nick:ksawusia
3. Wiek:13
4. Od kiedy grasz na serwerze?:3 miesiace
5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań)Nazywam się ksawery. Mam 13 lat i obecnie jestem uczeniem 8 klasy

Jestem niską, szczupłą osobą, która uwielbia sport. Moje włosy są krótkie, koloruczarny. Oczy natomiast doskonale komponują się z kolorem włosów bowiem są brązowe.Ogólnie jestem drobną istotką w której jest mnóstwo energi i zapału do życia. Codziennie na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech.

Moja ciekawa osobowość pozwala mi ubarwić życie, które czasami traci sens lecz tylko na parę ulotnych chwil. Jestem osobą niezależną, kochającą własne towarzystwo . Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebuja wsparcia. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi.. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiała i opiekuńcza. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Jak każdy z nas posiadam chwilę niedoli i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy. Nie lubię krytyki lecz chętnie słucham pochwał pod swoim adresem bowiem sprawia mi to wiele satysfakcji i radości. Lubię stawiać na swoim i tolerancyjny. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Jestem tolerancyjny i lojalny wobec swoich przyjaciół i ludzi nieznajomych. Życzliwa dla znajomych i pragnąca szczęścia innych. Często daję się ponieść nerwom i emocjom. Potrafię uczyć się na własnych życiowych błędach. Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają. Potrafię cieszyć się chwilą. Nie znoszę obłudy, prowizorki i bylejakości. Uwielbiam dobrą zabawę i jestem okraszona niemałą dawką humoru.

Moje zainteresowania wiążą się z naukami humanistycznymi a w szczególności z historią. w przyszlosci marzę o studiach psychologiczno- pedagogicznych. Interesuje się również kuchnią. W wolnych chwilach pracuję nad swoją sylwetką oraz wyglądem zewnętrznym.

Uważam, że jestem osobą lubianą, gdyż spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemnić.
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: bo jestem mily i godny przygod
7. Zainteresowania:nauki humanistyczne w szczegulnosci chistoria, kuchnia,szycie na maszynie
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) :9
9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) niepamietam
10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? 6 godzin
11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: tak
12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie): tak
13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie):tak
14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie):tak
#2
Rekrutacja zamknięta,zamykam.
Ender jak tam twoja dziewczyna?
A sory ty jej nie masz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości