Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie [77jarus77]
1. Nick na serwerze: 77jarus77

2. Wiek: 16 lat

3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie: 5h

4. Ile czasu spędzasz na forum: cały czas

5. Od kiedy grasz na serwerze: Od września 2019

6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3)Oczywiście

7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): Tak

8. Argumenty dlaczego to właśnie ty: Uważam, że nadaję się na stanowisko Policjanta ponieważ jestem osobą opanowaną, miłą i spokojną. Mam sporo czasu i zajawki żeby grać na serwerze, ponadto byłem już na tej posadzie. Staram się być osobą niekonfliktową i unikać różnych spin oraz kłótni, zawsze staram się wyjść z sytuacji na korzyść obu stron.

9. Coś o sobie: (2/3 zdania) Cześć! Mam na imię Jakub i mam 16 lat. Mieszkam w województwie Śląskim. W wolnym czasie lubię sobie pograć w jakąś gierkę lub wyjść spotkać się ze znajomymi. Na serwerze gram od Września 2019 więc gram tutaj sporo.

10. Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: (Jeżeli pełniłeś daną funkcję więcej niż 1 raz, napisz to) 1x Urzędnik, 1x Policjant

11.Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3: Zwykle tyle samo co na serwer lub nawet więcej

12.Znajomość wymagań na Policjanta: Bardzo dobra

13.Znajomość wątków policyjnych(Opis pracy ,Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie): Tak
Kiedyś tutaj będzie sygnatura ale nie wiem kiedy
  Odpowiedz
Świetna godna zaufania osoba naprawdę znam tego osobnika wiele lat i wiem że jest potężnym graczem który nadaje się na to stanowisko.
SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA
Powód: Sygnatura jest za duża

Odpowiedz
Piekne podanie, przyjmuje bez problemu// zamykam
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

KOMENDANT POLICJI W DUPIE TWOJEGO STAREGO 2137
  Odpowiedz
a wiec tak:

+wiek
+staz
-nie kojarze cie
+ladny wyglad podania/rozpisane

jestem na TAK, powodzonka!
Zostaw +rep i bede szczesliwy  Tongue
  Odpowiedz
Myślę, że jestem na TAK
+ Wiek