Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [Neroxs]
brak dowodów to skarga odrzucona.
  Odpowiedz
(06-05-2021, 13:16)_Neroxs_ napisał(a): Od rana, kiedy dodałem Cię do serwera wywyższasz się na serwerze. Mimo, że nie znasz regulaminu, robisz co chcesz. Kłócisz się z Administracją i Policjantami, że Twoje kary powinny być mniejsze. Ciągle obrażałeś policjantów, nieustannie łamałeś regulamin. Nie działały na Ciebie ostrzeżenia w postaci wyciszeń i wyrzuceń, więc dostałeś bana na 7 dni. Jeśli któryś z graczy Cię obrażał, trzeba było to zgłosić policji albo administracji lub po prostu napisać skargę. Poza tym nie masz dowodów, więc skarga jak dla mnie automatycznie do odrzucenia.

Ty też nie masz dowodów, dołącz więcej dowód jak obrażał, bo za jedno słowo 7d to przesada
_Neroxs_ napisał 06-05-2021, 13:22:
Dołączyłem dwa dodatkowe SS, w których widać wszystkie ostrzeżenia gracza. Dodatkowo wraz z policją dostał kilkanaście ostrzeżeń słownych, które widocznie na nie nie podziałały. Poza tym nie ty decydujesz na ile ktoś dostanie bana, tylko Administracja, a z tego, co mi się wydaję, to chyba już w niej nie jesteś, więc tą kwestię zostaw jednak Administracji Smile
Brzmi jak niewolnictwo z dodatkami 
  Odpowiedz
Jak nie masz dowodów to nie pisz skarg -_-
[Obrazek: fsg4Nge.png]
  Odpowiedz
To nie tak jak napisałeś :/
- Nagminne łamanie regulaminu
- (ciągłe wyzywanie)
- Brak dowodów
DOBIJEMY 50 REP?
Kc
  Odpowiedz
Czemu dodajecie na serwer jakiegoś kidosa z porażeniem mózgowym?
  Odpowiedz
Najlepszym rozwiązaniem jest to, byś wysłał tutaj logi z całej akcji by zobaczyć jak Cię inni wyzywali a jak ty ich. I wtedy dostaną również karę.
Wyślij tu lub mi na PW na forum
[Obrazek: ZZlzgqm.png]
  Odpowiedz
przecież jest takie coś jak logi konsoli serwera, wystarczy dzień w którym sytuacja miała miejsce i z łatwoscią mozna sprawdzić czy rzeczywiscie taka sytuacja miała miejsce
_Neroxs_ napisał 06-06-2021, 15:11:
Ostrzeżenie - 30%
Powód: Nabijanie wątków, odkopywanie starych wątków
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości