Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie VarMeQ

1. Nick na serwerze: VarMeQ

2. Wiek: 15

3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie: Uważam że będzie to około od 3 do 4 godzin.

4. Ile czasu spędzasz na forum: spędzam na nim przeważnie 6-10 godzin jednak licząc ogólny czas kiedy aktywnie z niego korzystam będzie
 to około 1-2 godziny.

5. Od kiedy grasz na serwerze: Gram od koło 4-5 lat.

6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3): Tak posiadam sprawny mikrofon oraz komunikator głosowy.

7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): TAK

8. Argumenty dlaczego to właśnie ty: Ponieważ jestem rozważna i odpowiedzialną osobą. Mam dobre zachowanie i raczej gracze mnie lubią. Jestem aktywną osobą którą często można spotkać na serwerze.

9. Coś o sobie: (2/3 zdania) Mam na imię Bartek, chodzę do 1 klasy liceum. Interesuje się medycyną oraz aktywnościami fizycznymi. Moim hobby są parki linowe oraz sporty walki. Moim ulubionym sportem walki są zapasy które trenuje już od 6 lat. Jestem raczej miłą oraz pogodną osobą która ceni sobie dobre poczucie humoru. 

10. Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: (Jeżeli pełniłeś daną funkcję więcej niż 1 raz, napisz to) 

Lekarz
Urzędnik

11.Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3: Coś koło 2-8 godzin zależnie od dnia i chęci. 

12.Znajomość wymagań na Policjanta: Tak znam wszystkie wymagania na policjanta.

13.Znajomość wątków policyjnych(Opis pracy,Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie)  TAK
[Obrazek: fsg4Nge.png]
Na Tak
+ wiek
+ staż
+ aktywny
+ ładne podanie
+ miły gracz
[Obrazek: 7XSuRTo.png]
no co mogę powiedzieć na tak
+aktywność 
+wiek
+staż
[Obrazek: UxUASD.png]
[Obrazek: fcLE9gO.png]
Podanie zostało pomyślnie zaakceptowane!

[Obrazek: uCzOyNA.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości