Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Propozycja B] Kioski
1. Nazwa: Kioski po całym mieście.
2. Opis: Po całej mapie rozsiane będą małe kioski z regionami, które można zakupić w tańszej cenie zależnej od odległości od spawna.
3. Co wniosłaby na serwer taka budowla: Możliwość zakupu małych regionów dla małego asortymentu sklepu.
Niedostępny
  Odpowiedz
Spoko tylko aktualnie sklepy na każdym warpie są usless bo nikt tam nie chodzi, a co dopiero szukać ich w mieście. Prawda jest taka, że jak wszyscy wszystko mają nie ma co kupować.
Brzmi jak niewolnictwo z dodatkami 
  Odpowiedz
Według mnie fajny pomysł
- wiecej przestrzeni handlowych
- Fajne miejsca na sklep
Pozdrawiam Wszystkie Kuszonki
  Odpowiedz
fajnie jak by wybudowali biurowce C: lub coś podobnego
  Odpowiedz
(22-05-2021, 18:06)Kokoos123 napisał(a): fajnie jak by wybudowali biurowce C: lub coś podobnego

był już /warp biurowce z wieżowcami do  kupna lecz ich nikt nie kupował więc je usunięto

A jeżeli chodzi o propozycję to jestem na tak bo fajne by były takie kioski
[Obrazek: 7XSuRTo.png]
  Odpowiedz
(22-05-2021, 18:52)medi napisał(a):
(22-05-2021, 18:06)Kokoos123 napisał(a): fajnie jak by wybudowali biurowce C: lub coś podobnego

był już /warp biurowce z wieżowcami do  kupna lecz ich nikt nie kupował więc je usunięto

Ja bym kupił gdyby istniały
  Odpowiedz
(22-05-2021, 20:15)Kokoos123 napisał(a):
(22-05-2021, 18:52)medi napisał(a):

Ja bym kupił gdyby istniały

Kokosku @iKala robi firmę easyNews i tam będą również do kupienia biura dla graczy
[Obrazek: alkohol-alkoholik-pijak-pijaczek-wodka.jpg]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości