Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Stanowisko] remixisowski
1. Właściciel stanowiska:
  • remixisowski
2. Przeznaczenie stanowiska:
  • Produkcja filmów i muzyki
  • Gry
  • Prawie "audiofilskie" doznania muzyczne
3. Opis stanowiska:
  • Osobiste centrum rozrywki nastawione zdecydowanie na produkcję. Wykorzystano typowe "mainstreamowe" podzespoły, ale również znalazło się miejsce na kilka niespotykanych i prawie profesjonalnych rzeczy, ale jakże przydatnych w wyżej wspomnianej produkcji. Myślę, że więcej niż jest teraz, nie zamierzam już inwestować.
4. Opis sprzętu:
  • Sprzęt stoi na szerokim (150cm) biurku z "Agaty". Krzesło też pochodzi z tych "rejonów".
  • Od przodu rzuca się w oczy popfiltr, a za nim Mikrofon Audio-Technica AT2020 umieszczony na "no-name" ramieniu. Mikrofon podpięty jest kablem XLR do interfejsu audio Focusrite Scarlett 2i2 2gen. Odsłuch na słuchawki, wzmocniony przy użyciu wzmacniacza słuchawkowego Samson QH4, trafia następnie do pary słuchawek: Beyerdynamic DT990 Edition (otwarte, produkcyjne), lub Sennheiser HD4.40BT (zamknięte, do porównania)
  • Mamy dwa monitory: Samsung S24E391HL/EN 24cale a za nim przyklejona taśma ledowa Yeelight Strip, oraz AOC E2270Sw 21,5cala.
  • Klawiatura Genesis Rhod 400 RGB, myszka Steelseries Rival 110 z podkładką materiałową Genesis, oraz kontroler MIDI Korg nanoKONTROL2, który używam do obsługi miksera Voicemeeter Potato (widoczny na prawym monitorze)
  • Kierownica Logitech G29
  • Kamerka Logitech C922 PRO zamontowana na lampie pierścieniowej zdalnie odpalanej przy użyciu gniazdka wifi.
  • Bonusowo lampka/świeczka Yeelight Candle
W obudowie be quiet! Pure Base 500 można zauważyć konfigurację:
  • Procesor: AMD Ryzen 5 2600 chłodzony przy użyciu SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024
  • Płyta główna: MSI B450 GAMING PLUS
  • Pamięć RAM: Patriot Viper 4 DDR4 2x8GB 3200MHz CL16
  • Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX1060 Windforce II 6GB
  • Dyski SSD: ADATA SU900 256GB (systemowy)Samsung 970 EVO Plus 500GB M.2 NVMe (cache i materiały do montażu filmów)Crucial MX500 1TB (dane)
  • Zasilacz: be quiet! Pure Power 11 600W
I trochę kart rozszerzeń, hubów usb i czytników kart pamięci. Mogłem coś pominąć XD

5. Zdjęcia: 
(tak trochę stan surowy ale ciii)
[Obrazek: collageAURA-PC.jpg?dl=1]
Lordy don`t leave me
All by myself
  Odpowiedz
Ale że tak małe biurko i wszystko się mieści, a ja mam z 2/3 razy większe i dalej odczuwam brak miejsca

Kozakk
Sekretarz UrzęduBenza308
  Odpowiedz
Szanuję za g29 XD a tak na serio to że ci się to wszystko mieści - podziwiam
Sygnatura została usunięta przez Administrację
Powód: Sygnatura jest za duża
  Odpowiedz
polecasz g29? Zastanawiam się czy nie kupić, lecz g920
[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 45 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
G29 daje rade, ale jeżeli już używać tylko z PC, to prędzej pasuje tutaj G920. Raczej obie mają te przypadłość, że jak się mocniej pokręci, to zaczyna piszczeć. Ogólnie polecam! Zdobyłem jako używkę około 300 złotych taniej niż totalnie nowa. Ale wyglądała jak nieruszana.
Lordy don`t leave me
All by myself
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości