Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] Zabrano mi pieniądze
Nick:NOBIK
Data i miejsce występowania błędu : 03.06.2021
Opisz błąd: wbijam sobie na server i odruchowo wyplacam pieniadze z bankomatu za 30 min gry , nastepnie wpisuje /money i widze ze na moim koncie brakuje 1 mln ( wczoraj mialem jeszcze ten 1 mln
Jakiś SS: https://imgur.com/TMc04k6         tutuaj kolejnyu link jak mialem 800 000 potem sprzedalem dzialke Ryben123    https://imgur.com/ELXcpJc
  Odpowiedz
Musisz mieć dowód na to, że miałeś ten 1 milion. Bez tego raczej nic nie zrobimy.
[Obrazek: E6c2tDW.png]
  Odpowiedz
(03-06-2021, 14:45)_Neroxs_ napisał(a): Musisz mieć dowód na to, że miałeś ten 1 milion. Bez tego raczej nic nie zrobimy.

Logi da radę sprawdzić dodatkowo widać że tu ma 800k, a teraz ponoc ma 0
Brzmi jak niewolnictwo z dodatkami 
  Odpowiedz
CHLOP PRZEZ MIESIAC ZAROBIL BANKE A JA DOPIERO PO 5 LATACH GRY WBILEM TYLE

Odpowiedz
podaj mi dokladnie daty i godziny
1. Kiedy jeszcze miałeś kase na koncie:
2. Kiedy się zorientowałeś że tych pieniędzy nie ma:
3. Jakie widełki czasowe podejrzewasz (w sensie od kiedy do kiedy podejrzewasz że mogla zniknac kasa):

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
(04-06-2021, 13:18)Adex napisał(a): podaj mi dokladnie daty i godziny
3. Jakie widełki czasowe podejrzewasz (w sensie od kiedy do kiedy podejrzewasz że mogla zniknac kasa):

1.no przed przedwczoraj
2. dwa dni temu po wbiciu na serva i wpisaniu /money / po tym jak wyplacile mz bankomatu 500zł za 30 min gry
3.znaczy od kiedy do kiedy ;/ jak mnie na servie nie bylo
  Odpowiedz
(05-06-2021, 13:14)norbert.kobierski@onet.pl napisał(a):

1.no przed przedwczoraj
2. dwa dni temu po wbiciu na serva i wpisaniu /money / po tym jak wyplacile mz bankomatu 500zł za 30 min gry

Konkretne godziny potrzebuje

Odpowiedz
(05-06-2021, 19:49)Adex napisał(a):
(05-06-2021, 13:14)norbert.kobierski@onet.pl napisał(a):

1.no przed przedwczoraj

Konkretne godziny potrzebuje
ok 22:30 ?
  Odpowiedz
2 czerwca
[20:59:20] [Server thread/INFO]: NOBIK issued server command: /pay XXXKondziu 500
[22:07:29] [Server thread/INFO]: NOBIK issued server command: /pay KolimqPL123 121
[22:21:55] [Server thread/INFO]: NOBIK issued server command: /pay Budowlaniec02 60000

To sa jedyne transakcje które znalazłem w logach

Przejrzałem logi, nikt Ci się na konto nie włamał, a pieniądze same z siebie nie mogły zniknąć, więc prawdopodobnie je przez przypadek musiałeś wydać na coś.
Było juz kilka takich zgłoszeń a potem się okazywało że np ktoś na /trade zamiast 100k wystawił 1kk

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości