Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie Yski.
1. Nick: Yski
2. Data otrzymania bana: 202-07-31 
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: Bana otrzymałem za rzekomą współpracę z Panem @Emsa001
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: Bana PermIP otrzymałem od Pana @Adex (właściciela tego serwera Reallife)
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: Witam. Rozpiszę się dlaczego uważam , że zostałem zbanowany niesłusznie. Rozpiszę się aby Pan Risky nie miał więcej żalu że piszę na szybko owe odwołanie. Zaczęło się od tego że z Panem @Emsa001 nawiązaliśmy kontakt na platformie discord. Nasza internetowa przyjaźń rozkwitła , zaczęliśmy się dogadywać. Emsa powiedział mi że ma serwer o nazwie "Hakiery" , początkowo nie wiedziałem o co chodzi w tym serwerze. Podejrzewałem że hakują serwery nasa czy coś xD ale mniejsza o to. Potem dowiedziałem się o tym że chodzi o kradzież kont na serwerach gry Minecraft. Na początku wciągnąłem się w to gdyż oferował swoje usługi za niskie pieniądze , rozwalaliśmy wspólnie wszelkie , małe serwery titanaxe czy inne ścieki. Potem powiedziałem mu o tym EasyLife2 , serwerze z największym RP w polsce. Emsa napisał mi w konwersacji w wiadomosci prywatnej ze obczai ten serwer. Jako tako długo to trwało póki nie zdobył konta moderatora. Zgłaszałem sie z tym do @xxdamixx na PW na discord. Technik nie odpisywał , nie chcialem narzucać się administracji z takiego względu ze by mnie mieli w du**e tak samo jak xxdamixx (wszelkie screeny i wyjasnienia wysłałem dla @Krzys16) jesli ktoś chcialby to moge wyslac równiez na dc (only admini) , lecz emsa robił swoje pomimo wielu moich próśb , potem zaproponował mi hajs i itemki (chyba) z konta moderatora. Powiedział że chce to gdzieś przetrzymać i zgodziłem się na to aby przetrzymał te itemy u mnie. Potem KAZAŁ mi znalezc jakąś bazę na survivalu i groził mi nie pamietam juz czym wiec zrobilem , zapewniał mi ze nie otrzymam bana , tylko on go otrzyma. Co do tego incydentu bardzo Państwa przepraszam ale jajecznica mi stygnie a chce zjeść a i poza tym to moge to wyjasnic nwm z krzysiem adexem czy cos , bo mam screeny z tego co do mnie pisał lub z tego ze pisalem do damixa o to aby zajął się tą sprawą , gdyby nie miał mnie w dupie sprawa byłaby zakonczona i kazdy byłby szczęśliwy.

Mam nadzieję że się rozisałem i Pan @_Nerxsos_ będzie bardzo szczęśliwy a ja idę bo mi jajecznica stygnie wiec pls zróbcie coś administracja bo mi zalezy a chce grac (pisałem to poand 10 minut cSmile
Unban kosztuje 30zł.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości