Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowniczy - Podanie eRGie_
1) Nick: eRGie_

2) Wiek: 14

3) Od kiedy grasz na naszym serwerze: od początku listopada 2020 lub wcześniej

4) Czy spełniasz wymagania na rangę budowniczy? (Tak/Nie): Tak

5) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz Teamspeak3? (Tak/Nie): Tak

6) Coś o sobie (opisz się min. 5 zdań): Mama na imię Remigiusz pochodzę z Małopolski. Lubię budować mam dużo budowli na singlu. Mam 14 lat w tym rok będę miał 15. Jestem cierpliwą i spokojną osobą często pomagam jeśli jest to możliwe. Nie jestem za dobry z polskiego i popełniam dużo błędów xD.

7) Jakie masz doświadczenie związane z tą rangą?: Duże

8) Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem cierpliwą osobą i lubię budować a jak widzę że szukają budowniczego to mam wreszcie okazję się wykazać zdolnościami.

9)  Ile czasu dziennie możesz grać na serwerze? : 3-4h a w ciągu tygodnia mniej

10) Czy dostałeś kiedyś bana? (Jak tak to za co?): Nie

11) Link/Zdjęcia swoich autorskich budowli: https://imgur.com/a/YsVHsLG

Odpowiedz
powiem tyle... neutral 
-budowle sa okej lecz daje - za drogi... Nigdy sie nie buduje calkowicie czarnych drog, a w dodatku cos mi w nich brakuje jakis dekoracji typu lawek, placu zabaw itp obok osiedli bo wygladaja jakby byly w budowie
+wiek
-podanie jest bardzo slabo rozpisane. Pisze ci wyraznie w opisie "o sobie" ze masz napisac 5 zdan a nie 1
[Obrazek: UxUASD.png]
  Odpowiedz
Jestem na neutral

Co do budowli jest ok, lecz tak jak @DisekVezisek napisał drogi nie sa calkowicie czarne i troche wiecej dekoracji trzeba.

No wiek na tak.

Podanie nawet dobre

Powodzenia na Budowniczego
DOBIJEMY 50 REP?
Kc
  Odpowiedz
Jestem trochę na nie.
Budowle wyglądają dobrze, jednolita droga nie robi jakiejś dużej różnicy jednak brak rozpoznawalności oraz opinii od innych graczy z serwera o Tobie niestety sprawia, że na miejscu administracji bałbym się Ciebie rekrutować na budowniczego.
Choć z tego co widzę to jest okres próbny i kolejne jakieś poziomy rekrutacji to właściwie dlaczego by nie.
  Odpowiedz
Na Tak
+ ładne  budowle (nie biorę pod uwagi dróg bo to  tylko dodatek do jego prywatnego świata a tu chodzi o budowle nie że prezentuje miasto).
+ wiek
+ staż
+ aktywność
+ jest miłym człowiekiem
+ spełnia wymagania
[Obrazek: 7XSuRTo.png]
  Odpowiedz
Na Tak
+Git Budowle
+wiek
+Aktywność
[Obrazek: skalaDM.png]
  Odpowiedz
Na Tak:
+wiek
+ładne budowle 
+aktywność
                                                                                             (Obywatel) Friz69
[Obrazek: p8pDzc5.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości