Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROPOZYCJA] Wieżowce
Nazwa: Sprzedaż pustych budynków.

Opis: Napewno gdy przechodziliście pk mieście widzieliście pełno pustych drapaczy chmur. Czemu nie by ich wykorzystać? Można by było zrobić regiony w których można by było wybudować i sklepy na sprzedaż, siedzibę własnej firmy oraz mieszkania. Cena myślę że powinna wynosić 7,5 mln j wyżej, a ingerowanie w zewnętrzną część budynku karalne.

Przydatność: 4/10

Edit: moje propozycje to budynek nie daleko mediaexpert oraz wieżowiec obok piaskownicy 

Co wniosłaby ta sugestia: Napewno największe firmy moglvy się pokazać tzn swoją potęgę oraz wydatek dla najbogatszych graczy 
[Obrazek: UxUASD.png]
  Odpowiedz
Na Tak
Fajne by były takie wieżowce. Kupiłbym wieżowca takiego z 20 piętrami czy coś
[Obrazek: 7XSuRTo.png]
  Odpowiedz
Były wystawione na sprzedaż (nie wiem, czy dalej nie są) niektóre budynki WTC. Nikt ich nie kupował. Jak dla mnie byłoby to zbędne.
[Obrazek: E6c2tDW.png]
  Odpowiedz
(10-06-2021, 17:45)medi napisał(a): Na Nie
Były już takie biurowce do kupna za 750k i nikt nie kupował.

Tylko to wyglądało jak jakieś osiedle xd dlatego nikt nie kupował

(10-06-2021, 17:47)_Neroxs_ napisał(a): Były wystawione na sprzedaż (nie wiem, czy dalej nie są) niektóre budynki WTC. Nikt ich nie kupował. Jak dla mnie byłoby to zbędne.

A kupiłbyś za 2mln klocka w którym nic nie możesz zmienić oprócz środka? No wątpię, a te wieżowce to fajna inicjatywa
[Obrazek: Hg342Jm.png]
[Obrazek: 9DKyqOP.png]
  Odpowiedz
Ja jestem na tak, ale
proponuję zrobić, że część budynków można zrobić jako całe do kupna, a drugą część to np. biura, mieszkania do kupna
Pozdrawiam Wszystkie Kuszonki
  Odpowiedz
(10-06-2021, 18:01)Ryben123 napisał(a):

(10-06-2021, 17:47)_Neroxs_ napisał(a): Były wystawione na sprzedaż (nie wiem, czy dalej nie są) niektóre budynki WTC. Nikt ich nie kupował. Jak dla mnie byłoby to zbędne.

A kupiłbyś za 2mln klocka w którym nic nie możesz zmienić oprócz środka? No wątpię, a te wieżowce to fajna inicjatywa
@Ryben123 dobrze mówisz. lecz powinien być to budynek z większą ilością okien oraz lepszej bryle. WTC najpewniej nikt nie kupował z powodu wyglądu. a jeśli chodzi o odpowiedz @WiteQu wieżowce powinny być raczej budynkami w których gracz wybiera co robi. czy zrobi siedzibę firmy lub wybuduje mieszkania pod sprzedaż, to już jego wybór
[Obrazek: UxUASD.png]
  Odpowiedz
(10-06-2021, 18:01)Ryben123 napisał(a):

Jeżeli chodzi o cenę, to już wąty do Adexa, bo on się zajmuje wyceną wszystkich budynków, które są wystawione na sprzedaż dld graczy
[Obrazek: E6c2tDW.png]
  Odpowiedz
hujowe UwUbbb
[Obrazek: giphy.gif?cid=790b7611afae4a1ccab03346cb...y.gif&ct=g]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości