Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CM] Wynagrodzenie za wsparcie Firmy
Heart 
Nasza firma CyberMixer
  zostaję oficjalnie zburzona/zamknięta.

Zbyt długo nie mogę się zastanowić nad czym CM może się zajmować
więc postanowiłem zamknąć tą firmę żeby nie mieć problemów za brak aktywności w firmie. 

Dziękuję wszystkim którzy kupili w naszej firmie pszczoły, to było dla mnie duże wsparcie, za to chcę wam się odwdzięczyć małym symbolicznym wynagrodzeniem.

Każdy kto kupił coś u nas w firmie dostanie ode mnie 5k PLN

Lista nicków graczy którzy powinni się zgłosić w odpowiedzi pod tym wątkiem po odebranie wynagrodzenia FILIPpo095, SodMarOfficial, Oliwier2000star, OLAF, BeYo5119, iMichal, Sholem, Milosz23, Tygrysica_pl, _sliwa_, oskareka, PLNoobPL, ShederVN, kokoos123, sasaroryu_20, operatix, BloXer_PL, Ryben123, Urwa1, hiveplayPapiez213786.
Proszę zgłosić się do następnej soboty.

!! Jeżeli zmieniłeś nick, a występuje tutaj twój poprzedni, możesz normalnie się zgłosić ale musisz napisać jaki był twój poprzedni nick. !!

Pozdrawiam oraz życzę ci miłego dnia, miłej nocy.
  Odpowiedz
oooo wow zgłaszam się
_MiXerOwy_ napisał 10-07-2021, 16:08:
Gotowe
[Obrazek: LaIrzwV.png]
  Odpowiedz
skoro zamykacie firmę to mogę spytać czy sprzedaż sklepy na ch? jeśli cena będzie dobra to chętnie zakupie
[Obrazek: MP5i6bx.png]
  Odpowiedz
(10-07-2021, 16:08)DisekVezisek napisał(a): skoro zamykacie firmę to mogę spytać czy sprzedaż sklepy na ch? jeśli cena będzie dobra to chętnie zakupie

Jasne, chciałbyś kupić na świeżo (bez dodatków itp) czy udekorowane?
(Jakby co 2 sklepy są obok siebie i są również połączone.)
  Odpowiedz
Jak wbije odbiorę
_MiXerOwy_ napisał 10-07-2021, 18:29:
Gotowe
  Odpowiedz
(10-07-2021, 16:14)_MiXerOwy_ napisał(a):
(10-07-2021, 16:08)DisekVezisek napisał(a): skoro zamykacie firmę to mogę spytać czy sprzedaż sklepy na ch? jeśli cena będzie dobra to chętnie zakupie

Jasne, chciałbyś kupić na świeżo (bez dodatków itp) czy udekorowane?
(Jakby co 2 sklepy są obok siebie i są również połączone.)

wolałbym zakupić pusty sklep lecz połączony dam 30k za 2 sklepy do negocjacji oczywiście
[Obrazek: MP5i6bx.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości