Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renowacje budowli w mieście
1. Nazwa: Przebudowa Osiedli oraz rynku 
2. Opis: No to tak.. zacznijmy od osiedli. według mnie osiedle 1 oraz 3 powinno zostać wyburzone i zamienione na domki z osiedla 2. osiedle 1 jest brzydkie oraz mało ludzi je kupuje a osiedle 3... tam nic nie ma, jedynie bardzo mała dzialka za kosmiczna cenę. osiedle 4 jest fajne akurat, 5 powinna według mnie zostac inaczej zbudowana bo nie wygląda jak dom z prawdziwego życia. osiedle 6 powinno zostać również przebudowane a 7 powinna byc taka jaka jest. a jeśli chodzi o rynek to powinien przejść przebudowe na kamienice , jest to jednak polski serwer więc również niech ma takie klimaty a kamienice na rynku by wyglądały po prostu ślicznie. tymbardziej gdyby każdy lokal był inny dzięki czemu powstało by wiele restauracji, sklepów, biur, a na wyższych piętrach mieszkania.
3. Co wniosłaby na serwer taka budowla: większe zainteresowanie budynkami w mieście.

psst fakt że to co tu opisałem kosztowało by dużo czasu lecz myślę że warto
[Obrazek: MP5i6bx.png]
  Odpowiedz
Jakby xd rynek niedawno był remontowany a coś w stylu starówki znajduje się na /warp mieszkania6 lecz jest to nieużywane
[Obrazek: jMb64VL.jpg]
MARYLA PO WAS IDZIE
  Odpowiedz
(17-07-2021, 17:05)Ryben123 napisał(a): Jakby xd rynek niedawno był remontowany a coś w stylu starówki znajduje się na /warp mieszkania6 lecz jest to nieużywane

niby są lecz /warp mieszkania6 jest nie dosc że małe (i to bardzo) a w dodatku kosztujące 5k gdzie przy pozbieraniu 4x tej kwoty masz dużo lepsze ploty.
  Odpowiedz
(17-07-2021, 17:05)Ryben123 napisał(a): Jakby xd rynek niedawno był remontowany a coś w stylu starówki znajduje się na /warp mieszkania6 lecz jest to nieużywane

jo dokładnie, rynek był dopiero co remontowany i jest bardzo ładny.
a poza tym co z tego, że to polski serwer? to jakoś nie bardzo zobowiązuje do tworzenia wszystkiego w polskim stylu, jeśli wszystko miałoby być polskie to 90% serwera by znikło xdf
jeśli chodzi o polskie klimaty no to nawet spawn jest z Polski XD (sea towers z Gdyni), a w okolicy masz też warsaw trade tower i złota 44, nie wspominając o stadionie narodowym.
elo sɯiǝtuiʞi
  Odpowiedz
(17-07-2021, 17:35)rocky napisał(a):

jo dokładnie, rynek był dopiero co remontowany i jest bardzo ładny.
a poza tym co z tego, że to polski serwer? to jakoś nie bardzo zobowiązuje do tworzenia wszystkiego w polskim stylu, jeśli wszystko miałoby być polskie to 90% serwera by znikło xdf
jeśli chodzi o polskie klimaty no to nawet spawn jest z Polski XD (sea towers z Gdyni), a w okolicy masz też warsaw trade tower i złota 44, nie wspominając o stadionie narodowym.
nie chodziło o to żeby wszystko było w polskim stylu lecz warto by rynek tak wyglądał. aktualny rynek też jest git chociaż nie pasuje według mnie brakuje tam zróżnicowana budowli
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości