Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie @_WiteKuu_

[Obrazek: eJbWI1q.jpg]PODANIE NA POLICJANTA - @_WiteKuu_ [Obrazek: eJbWI1q.jpg]

1. Nick na serwerze:  @_WiteKuu_
2. Wiek: 16

3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie: 5-6h dziennie
4. Ile czasu spędzasz na forum: Na forum jestem bardzo często, parę razy dziennie.
5. Od kiedy grasz na serwerze: od grudnia 2020
6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3): Tak, posiadam oba.
7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): Znam oraz kojarzę.
8. Argumenty dlaczego to właśnie tyGłówną moją zaletą jest aktywność. Na serwerze jestem parę godzin dziennie, dzięki czemu mógłbym kontrolować często czat; reagować w czasie problemów. Gram już od ponad 7, prawie 8 miesięcy; więc sądzę, że staż już jakiś mam na serwerze.
9. Coś o sobie: (2/3 zdania): Na imię mam Witold. Mam 16 lat. Skończyłem I klasę technikum na profilu ekonomicznym. Z powodu niedawnej przeprowadzki do innego miasta, musiałem zmienić szkołę. Od tego roku będę chodził do Liceum z rozszerzoną matematyką, informatyką oraz językiem angielskim. Interesuję się głównie  marketingiem oraz tworzeniem stron internetowych. Na EasyLife jestem od końca grudnia 2020. 
10.  Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: (Jeżeli pełniłeś daną funkcję więcej niż 1 raz, napisz to):
1x Lekarz
1x Urzędnik
11. Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3: 3-5h dziennie
12. Znajomość wymagań na Policjanta: Tak, znam.
13. Znajomość wątków policyjnych(Opis pracy, Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie) Zapoznałem się oraz znam.

Niedostępny
  Odpowiedz
Jestem na Tak
+Miły
+wiek
+spełnia wymagania
+fajnie się gada
[Obrazek: LaIrzwV.png]
  Odpowiedz
Na tak
Aktywność
Miły