Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z sygnaturą i łowienie ryb
Ogólnie to mam pytanie dotyczące sygnatury bo zauważyłem że pod moimi starymi wątkami moja sygnatura się wyświetla a pod tymi nowszymi już nie i tak z ciekawości pytam dlaczego tak się dzieje?
Dodatkowo mam problem bo nadal nie mogę edytować sygnatury a chciałbym ją zmienić, gdy próbuję to zrobić wyświetla mi się takie coś: https://imgur.com/a/IFNLkJq więc prosił bym jakąś uprawnioną do tego osobę aby dodała mi możliwość edytowania sygnatury

I jeszcze wspomnę coś o łowieniu ryb dokładnie chodzi o ten plugin który niby ma chronić przed łowieniem afk a tak naprawdę bezsensownie utrudnia życie i już tłumaczę i co mi chodzi
Kilkanaście minut temu łowiłem sobie ryby po czym przestałem to robić i poszedłem na /afk po pewnym czasie wróciłem do minecrafta i pierwsze co widzę to to że wyrzuciło mnie z gry bo nie zrobiłem jakiejś weryfikacji a jak wszedłem na server to podczas zarzucania wędki mam informację że mam bana na łowienie ryb więc takie trochę XD że nawet nie łowiłem tylko poszedłem afk po czym znikąd dostaje bana na łowienie i muszę dodać że już drugi raz mi się tak stało i zresztą nie tylko mi bo dużo innych osób też miało lub ma ten problem dodam jeszcze że weryfikacja jest o wiele za często co bardzo irytuje i nie tylko ja mam taką opinie i mam nadzieje że zostanie to naprawione
  Odpowiedz
Sprawdź czy gdy piszesz wątek albo wiadomość prywatną czy masz zaznaczoną tą opcję:
[Obrazek: Gi7rKkK.png]
Jeśli masz zaznaczoną i nadal się nie wyświetla, no to jest to wina uprawnień forum bo ani na twoim profilu sygnatury nie widać, ani nie możesz jej edytować.

[Obrazek: uS9iY9Z.jpg]
[Obrazek: zFAhD0f.png]

Odpowiedz
(22-08-2021, 12:40)Kotencjuszekk napisał(a): Sprawdź czy gdy piszesz wątek albo wiadomość prywatną czy masz zaznaczoną tą opcję:
[Obrazek: Gi7rKkK.png]
Jeśli masz zaznaczoną i nadal się nie wyświetla, no to jest to wina uprawnień forum bo ani na twoim profilu sygnatury nie widać, ani nie możesz jej edytować.

https://imgur.com/a/CwoYreB nawet nie mam takiej opcji
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości