Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[UV] Zamknięcie działalności gospodarczej UltraViolet | 16.09.2021 |

[Obrazek: exclamation.png] Zamknięcie działalności gospodarczej UltraViolet [Obrazek: exclamation.png]
| 16.09.2021 |

16 września 2021 roku firma UltraViolet ogłasza zamknięcie działalności. 
Wspólnie z aktualnym Zastępcą Właściciela @Azramoon chcemy podziękować za ten ponad rok pomocy w rozwoju naszej firmy. Przy tej informacji wszyscy pracownicy zostają zdegradowani.

Przyczyną zamknięcia tej firmy jest aktualna sytuacja na serwerze (nowa edycja), nie mam zamiaru ciągnąć dalej tej firmy na siłę. W naszej firmie wiele osób osiągnęło odznaczenia specjalne.

Pamiętam jak działy firmowe miały być usuwane, nie mam pojęcia dlaczego do tej pory nie są usunięte.
Jedynie co po tej firmie zostanie to nasz dział firmowy i osiągnięcia firmy miesiąca. Wiele wspomnień wiąże się z tą firmą, ale no cóż coś zawsze musi się skończyć i naprawdę z wielkim bólem zamykam UltraViolet po tym ponad roku prowadzenia jej i wkładu pracy.

Chcę wyróżnić trzy osoby, które wniosły bardzo wiele do firmy (otrzymały zasłużonego). Sporo własnego czasu poświęcili na wkład w firmę (nie tylko oni).

Firmę założono 21 lutego 2020 roku.

Obywatel | Armaavi
  Odpowiedz
Dziękuje za prawie rok w ten cudownej firmie. Kochałem pisać co sobotę/niedziele wypłaty dla dostawców a potem te awanse i ostrzeżenia ale degradacje były najlepsze kocham. UltraViolet była mega firmą i zawsze będzie bo te wasze inne jakieś firmy takie turkusy i wgl upadną albo wsm juz upadly uwu, nasza firma wytrzymała ponad rok sooo słitt. Mega było ale się skończyło. Cała kadra była cudowna ale no mowimy elo uwu owo baka qwq hshshshs. Pozdro. Essa.
[Obrazek: mswMtYB.jpg]
  Odpowiedz
Powiedzmy ze uznam to za rezygnacje. Było miło, bedziemy wspominać <3333
[Obrazek: gE5b4YQ.png?1]
  Odpowiedz
Dzięki za wyróżnienie i wspólny czas spędzony w firmie. Szkoda, że ją zamykacie :/
[Obrazek: uCzOyNA.gif]
  Odpowiedz
Dziękuję że mogłem pracować w tej firmie, miło i przyjemnie spędziłem w niej czas
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości