Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podziękowania

W związku z wczorajszą degradacją jednego z naszych budowniczych, chciałabym podziękować mu za prace nad rozwojem serwera EasyLife2 oraz za czas, jaki poświęcał w celu dopracowania naszej mapy. Niestety od wielu nie usłyszał tego co powinien.

Przede wszystkim jestem pod wrażeniem jego ostatniego projektu, który jak na standardy serwera został wykonany wręcz ekspresowo. Mam nadzieje, że będzie służył jednej z kadr przez długi czas, a jego autor nie zostanie przez społeczność zapomniany.

W imieniu społeczności EasyLife2 dziękuję @marcinxd222abc

Odpowiedz
Budynek przepięknie zbudowany, wiele w nim detali.
Szacun @marcinxd222abc
[Obrazek: rR5eWba.png][Obrazek: sz53lxJ.png]
  Odpowiedz
Dziękuje ci Marcin za świetną budowlę definitywnie się przyda serwerowi. Szkoda że odchodzisz z kadry budowniczych Sad
[Obrazek: GFgIF7i.png]
  Odpowiedz
<3 <3 <3
Teraz o tym wiem..Kiedy swiat na mnie czasem..Pogniewa sie..Daje smutek Bym tam gdzie wiezowca oko..Siedziala az do zmroku..Sama tak
  Odpowiedz
Piękny budynek, piękna sprawa i słuszne podziękowania! 
Szpital jest fantastyczny, z wieloma szczegółami i widać, że Marcinek starał się nad jego budową (dlatego nie kminie samej geneza nadania na Niego wczoraj ostrzeżenia, ale never mind)
[Obrazek: agSuMQm.png]

[Obrazek: 1JePz7k.png]
  Odpowiedz
Piękny szpital i przede wszystkim funkcjonalny i dobrze przystosowany pod pracę, dziękuje za ten projekt i oby długo był używany, jesteś super! (Niektóre osoby powinny to docenić)
[Obrazek: giphy.gif?cid=790b7611b9ef4a594ecceea196...y.gif&ct=g]
  Odpowiedz
(11-10-2021, 15:00)_Owiieczka_ napisał(a): Piękny budynek, piękna sprawa i słuszne podziękowania! 
Szpital jest fantastyczny, z wieloma szczegółami i widać, że Marcinek starał się nad jego budową (dlatego nie kminie samej geneza nadania na Niego wczoraj ostrzeżenia, ale never mind)

Marcin dostał ostrzeżenie za złamanie administracyjnej poufności i wstawienie nowego szpitala do miasta pomimo że nie otrzymał na to zgody od Inspektora.
Niektóre rzeczy które są budowane na serwerze mają być niedostępne dla graczy do momentu aż nie wyjdzie odpowiednia aktualizacja, bo są zwyczajnie niespodziankami które wraz z administracją przygotowujemy, natomiast Marcin tą niespodziankę zepsuł, Patryk i tak podszedł do tego dość łagodnie bo ja za złamanie poufności administracji związanej z jakąś ważną aktualizacją/eventem od razu bym zdegradował niezależnie od rangi w administracji jaką dana osoba by obejmowała.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
(11-10-2021, 16:51)Adex napisał(a):
(11-10-2021, 15:00)_Owiieczka_ napisał(a): Piękny budynek, piękna sprawa i słuszne podziękowania! 

Marcin dostał ostrzeżenie za złamanie administracyjnej poufności i wstawienie nowego szpitala do miasta pomimo że nie otrzymał na to zgody od Inspektora.
Niektóre rzeczy które są budowane na serwerze mają być niedostępne dla graczy do momentu aż nie wyjdzie odpowiednia aktualizacja, bo są zwyczajnie niespodziankami które wraz z administracją przygotowujemy, natomiast Marcin tą niespodziankę zepsuł, Patryk i tak podszedł do tego dość łagodnie bo ja za złamanie poufności administracji związanej z jakąś ważną aktualizacją/eventem od razu bym zdegradował niezależnie od rangi w administracji jaką dana osoba by obejmowała.

"Never mind" = nieważne = koniec pytania = nie potrzebna jest nawet odpowiedź = nie musisz odpowiadać gdyż po prostu odpowiedź mnie nie interesuje aż tak
[Obrazek: agSuMQm.png]

[Obrazek: 1JePz7k.png]
  Odpowiedz
Złamanie administracyjnej poufnosci beka xD Marcinku dobrze zrobiłeś Smile
[Obrazek: ZURUxlo.png]Dobijemy 200 repów do końca roku 2021 ? Liczę na was <3
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości