Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Szpital] Degradacja lekarzy

Degradacja lekarzy

@kloaka123 z rangi Lekarz na rangę Obywatel
Powód: Brak aktywności

@_Norbix_ z rangi Lekarz na rangę Obywatel
Powód: Podważanie autorytetu zastępcy ordynatora oraz spiskowanie przeciwko niemu
[Obrazek: cI6a7EH.png]   
Masakra wycina konkurencję na ordynatora
Teraz o tym wiem..Kiedy swiat na mnie czasem..Pogniewa sie..Daje smutek Bym tam gdzie wiezowca oko..Siedziala az do zmroku..Sama tak
(11-10-2021, 17:53)marcinxd222abc napisał(a): Masakra wycina konkurencję na ordynatora

Ja nawet nie napisałam podania na ordynatora to o czym ty piszesz.
[Obrazek: cI6a7EH.png]   
(11-10-2021, 18:06)Madziax04 napisał(a):
(11-10-2021, 17:53)marcinxd222abc napisał(a): Masakra wycina konkurencję na ordynatora

Ja nawet nie napisałam podania na ordynatora to o czym ty piszesz.

To nie ważne, jedna osoba jest już spalona. Jesteś dwulicowa i fałszywa taka jest prawda możesz się spłakać do administracji i mam to gdzieś
Teraz o tym wiem..Kiedy swiat na mnie czasem..Pogniewa sie..Daje smutek Bym tam gdzie wiezowca oko..Siedziala az do zmroku..Sama tak
C o tu się dzieje za maniana?????????
Jakby Norbert był najbardziej aktywnym lekarzem ever, zaangażowanym zawsze, zawsze pomocnym, pozytywnym, pomagał naprawiać mi rangę i frakcje a tu taki cyrk się odgrywa gdy nagle zostajesz sama na stanowisku podlidera?
Nie znam osoby, która tyle dała do kadry (aktualnie), zaczynając od pomysłów a kończąc na atmosferze, która była totalnie do dupy gdy jeszcze był nasz szanowny Elosek na randze. Zastanawia mnie ile on Ci pomógł byś miała relacje do ludzi jakie now masz i byś choć na chwilę zajęła się RANGĄ i FRAKCJĄ bo aktualnie powiem szczerze - każdy ma ją totalnie w dupsku tak samo jak Ty. Pierw byłaś do niego pozytywnie nastawiona i się 'przyjaźniliście' (i do tego dostałaś swoje korzyści) po czym nagle starasz się go udupić na każdym kroku nawiązując do "spisku" i wysyłając nagromadzone ss??/????/??
Szacunek wymaga działania obu stron, a będąc na randze wyższej jednak musisz się nim odnosić do członków kadry do której TEŻ należysz. Powiem Ci szczerze, że NIE JEDNA osoba aktualnie chce byś straciła rangę za to co robisz i jaki stosunek masz względem innych i tak to pół graczy na easylife powinno dostać degradacje/permy właśnie za to (3/4 frakcji lekarskiej też ma do Ciebie ból dupy, ale mniejsza). Kolejna kwestia - gromadzenie za przeproszeniem jebanych dowodów na wyrzucenie kogoś jest skandaliczne i pokazuje po prostu fałszywość w stosunkach do drugiego człowieka, którego przypomnę byłaś "PRZYJACIÓŁKĄ", bo akurat z Norbertem byłaś strasznie blisko a to jak teraz pokazujesz swoje EGO (bo jesteś jednak wyżej od wszystkich przez rangę, polecam : ) ). To, że boisz się o swoją dupe odnośnie możliwości pójścia na ordynatora bądź pozostania na randze vordynatorki nie zwalnia Cię od jakichkolwiek zachowań ludzkich. Pokazywanie dwulicowości jest najgorszą cechą, która Ciebie obrazuje po prostu od nowej edycji (wcześniej się z nią nie stykałam więc po prostu tego już nie ocenie) i nic więcej tu się nie da powiedzieć na to. Jeśli dasz mi bl bądź cokolwiek to luz nie ma problemu i tak do frakcji nie podejdę drugi raz na pewno Wink
Frakcja jeszcze zza mojej kadencji jako tako się utrzymywała, ale dopiero po tym jak ja napisałam co sądzę odnośnie relacji Eloska do nas nagle się obudziłaś i było wielkie zainteresowanie frakcją także p0000zdro
Nie mam z Tobą ani pozytywnych, ani negatywnych relacji, ale od dłuższego czasu po prostu widze jaki cyrk się dzieję i nie sądziłam, że aż w takie gówno można wejść jak aktualnie dziś się to stało

Buziaczki Kochani
Jeśli mam dostać bana to luz, wypowiedziałam to co miałam i siema
[Obrazek: agSuMQm.png]

[Obrazek: 1JePz7k.png]
(11-10-2021, 18:20)_Owiieczka_ napisał(a): C o tu się dzieje za maniana?????????
Jakby Norbert był najbardziej aktywnym lekarzem ever, zaangażowanym zawsze, zawsze pomocnym, pozytywnym, pomagał naprawiać mi rangę i frakcje a tu taki cyrk się odgrywa gdy nagle zostajesz sama na stanowisku podlidera?
Nie znam osoby, która tyle dała do kadry (aktualnie), zaczynając od pomysłów a kończąc na atmosferze, która była totalnie do dupy gdy jeszcze był nasz szanowny Elosek na randze. Zastanawia mnie ile on Ci pomógł byś miała relacje do ludzi jakie now masz i byś choć na chwilę zajęła się RANGĄ i FRAKCJĄ bo aktualnie powiem szczerze - każdy ma ją totalnie w dupsku tak samo jak Ty. Pierw byłaś do niego pozytywnie nastawiona i się 'przyjaźniliście' (i do tego dostałaś swoje korzyści) po czym nagle starasz się go udupić na każdym kroku nawiązując do "spisku" i wysyłając nagromadzone ss??/????/??
Szacunek wymaga działania obu stron, a będąc na randze wyższej jednak musisz się nim odnosić do członków kadry do której TEŻ należysz. Powiem Ci szczerze, że NIE JEDNA osoba aktualnie chce byś straciła rangę za to co robisz i jaki stosunek masz względem innych i tak to pół graczy na easylife powinno dostać degradacje/permy właśnie za to (3/4 frakcji lekarskiej też ma do Ciebie ból dupy, ale mniejsza). Kolejna kwestia - gromadzenie za przeproszeniem jebanych dowodów na wyrzucenie kogoś jest skandaliczne i pokazuje po prostu fałszywość w stosunkach do drugiego człowieka, którego przypomnę byłaś "PRZYJACIÓŁKĄ", bo akurat z Norbertem byłaś strasznie blisko a to jak teraz pokazujesz swoje EGO (bo jesteś jednak wyżej od wszystkich przez rangę, polecam : ) ). To, że boisz się o swoją dupe odnośnie możliwości pójścia na ordynatora bądź pozostania na randze vordynatorki nie zwalnia Cię od jakichkolwiek zachowań ludzkich. Pokazywanie dwulicowości jest najgorszą cechą, która Ciebie obrazuje po prostu od nowej edycji (wcześniej się z nią nie stykałam więc po prostu tego już nie ocenie) i nic więcej tu się nie da powiedzieć na to. Jeśli dasz mi bl bądź cokolwiek to luz nie ma problemu i tak do frakcji nie podejdę drugi raz na pewno  ;)
Frakcja jeszcze zza mojej kadencji jako tako się utrzymywała, ale dopiero po tym jak ja napisałam co sądzę odnośnie relacji Eloska do nas nagle się obudziłaś i było wielkie zainteresowanie frakcją także p0000zdro
Nie mam z Tobą ani pozytywnych, ani negatywnych relacji, ale od dłuższego czasu po prostu widze jaki cyrk się dzieję i nie sądziłam, że aż w takie gówno można wejść jak aktualnie dziś się to stało

Buziaczki Kochani
XDD co ty tu piszesz a no przecież, nie ma to jak się wypowiadać na temat na który się nic nie wie
"Jakby Norbert był najbardziej aktywnym lekarzem ever, zaangażowanym zawsze, zawsze pomocnym, pozytywnym, pomagał naprawiać mi rangę" no i super, trzeba sobie pomagać
"cyrk się odgrywa gdy nagle zostajesz sama na stanowisku podlidera?" czyżby?!??!
"Nie znam osoby, która tyle dała do kadry (aktualnie), zaczynając od pomysłów a kończąc na atmosferze, która była totalnie do dupy gdy jeszcze był nasz szanowny Elosek na randze" no super że tak sądzisz aczkolwiek to tylko twoje zdanie
"Zastanawia mnie ile on Ci pomógł byś miała relacje do ludzi jakie now masz" XDDDDDDDDDDD czekaj co, powiedz mi od kiedy relacje prywatne których praktycznie z tego co mi wiadomo nie miał z Madzią jakichś przyjacielskich a raczej koleżeńskich jak już, są wyznacznikiem tego że dała mu  degrada XDD A no tak, degrad poszedł i już wszyscy się wybrali żeby powiedzieć jaka to ona nie jest no tak, przecież to ludzie z el2
"byś choć na chwilę zajęła się RANGĄ i FRAKCJĄ bo aktualnie powiem szczerze - każdy ma ją totalnie w dupsku tak samo jak Ty" cały rok robiła za eloska, sami gadaliście jezu ale ją podziwiacie a tu nagle obrót sprawy no bo przecież degrad i trzeba być agresywnym żeby jej dojechać bo jest przecież szmatą nie? a no i wypraszam sobie żeby już od razu mówione było że każdy lekarz ma kadrę w "dupsku"
"Pierw byłaś do niego pozytywnie nastawiona i się 'przyjaźniliście' (i do tego dostałaś swoje korzyści)" XDDDD przepraszam bardzo ale jakie korzyści XDDDDDDDDDDD sami pewnie poruszyli kilka rozmów i już od razu że przyjaciele, matko boska, jeśli wy uważacie takie osoby za przyjaciół (czyli z tymi z którymi poruszyliście kilka rozmów na mesie) to ja nie wiem w jakim świecie wy żyjecie
"po czym nagle starasz się go udupić na każdym kroku nawiązując do "spisku" i wysyłając nagromadzone ss??/????/??" no to nieźle, degrad poszedł i już udupić chciała od samego początku bo to przecież demon w szeolu żyjący, z tego co wiem to tylko wcześniej napisała mu że nie nadaje się na ordynatora, wtedy to źle odebrał no i tak się stało :)  pewnie branie ssów było wtedy gdy musiała się tłumaczyć przed adexem, ale ja już nie wspomnę o jego podrobionych ssach na jej temat jak go niby obrażała XDDDDDFDDDD
"Szacunek wymaga działania obu stron" no właśnie, twoje słowa, powinno się zachować spokój w takiej sytuacji a nie już zmieniać podejście do madzi, bo z tego co wiem miałyście pozytywne relacje, aż tu degrad i cała gromadka smerfów już atakuje
"a będąc na randze wyższej jednak musisz się nim odnosić do członków kadry do której TEŻ należysz" no nie wiem o co tu chodzi w tym momencie skoro cały czas miło do was była, dostała ssy i też z nim rozmawiała na tsie, porozmawiali no i poszedł degrad więc ja nie wiem
"Powiem Ci szczerze, że NIE JEDNA osoba aktualnie chce byś straciła rangę za to co robisz i jaki stosunek masz względem innych i tak to pół graczy na easylife powinno dostać degradacje/permy właśnie za to (3/4 frakcji lekarskiej też ma do Ciebie ból dupy, ale mniejsza)." pierdolenie o szopenie jak to nikt jej nie lubi ofc musiało się tu to znaleźć
"Kolejna kwestia - gromadzenie za przeproszeniem jebanych dowodów na wyrzucenie kogoś jest skandaliczne i pokazuje po prostu fałszywość w stosunkach do drugiego człowieka, którego przypomnę byłaś "PRZYJACIÓŁKĄ", bo akurat z Norbertem byłaś strasznie blisko a to jak teraz pokazujesz swoje EGO (bo jesteś jednak wyżej od wszystkich przez rangę, polecam : ) ). " po pierwsze, XDDDDDDD u góry to samo pisałam ale się powtórzę bo może nie dojść coś do główki, dostała ssa, rozmawiała z nim na tsie i poszedł degrad bo ss był pewnie zbyt mocny, nie patrzyłam bo i tak nie miałam do niego dostępu i powiedz mi, jakim cudem jest to okazanie fałszywości, właśnie chyba jest to okaz dobrego zastępcy który eliminuje larwy XDDD po drugie, japierkwacze co wy macie z tą przyjaciółką, uwzięliście się na to jak mucha do miodu, serio lepiej iśc na wizytę do psychologa bo jak każdego będziecie nazywać przyjacielem to to się jeszcze źle skończy. a, i strasznie blisko to jak, popisanie na mesie kilka rozmów? XDDDDDDDDDDDDDD boże święty serio zmieńcie to bo to mówię wam kiedyś się źle skończy. a no i dzięki że polecasz tak rzetelne zachowanie madzi, przynajmniej w tym masz rację (ps tak madzia ma wysokie ego to prawda)
"To, że boisz się o swoją dupe odnośnie możliwości pójścia na ordynatora bądź pozostania na randze vordynatorki nie zwalnia Cię od jakichkolwiek zachowań ludzkich." czy sugerujesz, że norbix miał plan żeby madzia wyjechała z budowy szpitala?!?!?!?1? postanowiła że zostanie na vordynatorze, co to ma do rzeczy do tego degrada 
"Pokazywanie dwulicowości jest najgorszą cechą, która Ciebie obrazuje po prostu od nowej edycji (wcześniej się z nią nie stykałam więc po prostu tego już nie ocenie) i nic więcej tu się nie da powiedzieć na to." zapraszam poczytać górę i spojrzeć na ssy na dół
"jeśli dasz mi bl bądź cokolwiek to luz nie ma problemu i tak do frakcji nie podejdę drugi raz na pewno" spoko już zaraz wpiszę
"Frakcja jeszcze zza mojej kadencji jako tako się utrzymywała, ale dopiero po tym jak ja napisałam co sądzę odnośnie relacji Eloska do nas nagle się obudziłaś i było wielkie zainteresowanie frakcją także p0000zdro"
Podczas zawieszenia eloska i ogólnej nieaktywności:
[Obrazek: 48JT89i.png]
[Obrazek: Xvb6RSW.png]
"Nie mam z Tobą ani pozytywnych, ani negatywnych relacji, ale od dłuższego czasu po prostu widze jaki cyrk się dzieję i nie sądziłam, że aż w takie gówno można wejść jak aktualnie dziś się to stało" jak pisałam wcześniej, pozytywne relacje aż takie jak to nazywacie PRZYJACIELSKIE SUPER HIPER sweetie relacje, a po degradzie już wypierkwaczaj diable z szeolu
"Jeśli mam dostać bana to luz, wypowiedziałam to co miałam i siema" spoko już załatwiam
"Buziaczki Kochani" pa i serio polecam odróżniać przyjaciela od kolegi a kolege od typa z internetu
jeszcze dopowiem że niby na tej rozmowie norbix tak atakował madzie że nawet wymyślił fawore którą mi madzia dawała, nie no bo przecież musiała, to że się angażuje to NIC, TO CZYSTA FAWORA!!!!!!!

[Obrazek: uS9iY9Z.jpg]
[Obrazek: zFAhD0f.png]

(12-10-2021, 16:32)Kotencjuszekk napisał(a):
(11-10-2021, 18:20)_Owiieczka_ napisał(a): C o tu się dzieje za maniana?????????
Szacunek wymaga działania obu stron, a będąc na randze wyższej jednak musisz się nim odnosić do członków kadry do której TEŻ należysz. Powiem Ci szczerze, że NIE JEDNA osoba aktualnie chce byś straciła rangę za to co robisz i jaki stosunek masz względem innych i tak to pół graczy na easylife powinno dostać degradacje/permy właśnie za to (3/4 frakcji lekarskiej też ma do Ciebie ból dupy, ale mniejsza). Kolejna kwestia - gromadzenie za przeproszeniem jebanych dowodów na wyrzucenie kogoś jest skandaliczne i pokazuje po prostu fałszywość w stosunkach do drugiego człowieka, którego przypomnę byłaś "PRZYJACIÓŁKĄ", bo akurat z Norbertem byłaś strasznie blisko a to jak teraz pokazujesz swoje EGO (bo jesteś jednak wyżej od wszystkich przez rangę, polecam : ) ). To, że boisz się o swoją dupe odnośnie możliwości pójścia na ordynatora bądź pozostania na randze vordynatorki nie zwalnia Cię od jakichkolwiek zachowań ludzkich. Pokazywanie dwulicowości jest najgorszą cechą, która Ciebie obrazuje po prostu od nowej edycji (wcześniej się z nią nie stykałam więc po prostu tego już nie ocenie) i nic więcej tu się nie da powiedzieć na to. Jeśli dasz mi bl bądź cokolwiek to luz nie ma problemu i tak do frakcji nie podejdę drugi raz na pewno  Wink

Buziaczki Kochani
XDD co ty tu piszesz a no przecież, nie ma to jak się wypowiadać na temat na który się nic nie wie
"Jakby Norbert był najbardziej aktywnym lekarzem ever, zaangażowanym zawsze, zawsze pomocnym, pozytywnym, pomagał naprawiać mi rangę" no i super, trzeba sobie pomagać
"cyrk się odgrywa gdy nagle zostajesz sama na stanowisku podlidera?" czyżby?!??!
"Nie znam osoby, która tyle dała do kadry (aktualnie), zaczynając od pomysłów a kończąc na atmosferze, która była totalnie do dupy gdy jeszcze był nasz szanowny Elosek na randze" no super że tak sądzisz aczkolwiek to tylko twoje zdanie
"Zastanawia mnie ile on Ci pomógł byś miała relacje do ludzi jakie now masz" XDDDDDDDDDDD czekaj co, powiedz mi od kiedy relacje prywatne których praktycznie z tego co mi wiadomo nie miał z Madzią jakichś przyjacielskich a raczej koleżeńskich jak już, są wyznacznikiem tego że dała mu  degrada XDD A no tak, degrad poszedł i już wszyscy się wybrali żeby powiedzieć jaka to ona nie jest no tak, przecież to ludzie z el2
"byś choć na chwilę zajęła się RANGĄ i FRAKCJĄ bo aktualnie powiem szczerze - każdy ma ją totalnie w dupsku tak samo jak Ty" cały rok robiła za eloska, sami gadaliście jezu ale ją podziwiacie a tu nagle obrót sprawy no bo przecież degrad i trzeba być agresywnym żeby jej dojechać bo jest przecież szmatą nie? a no i wypraszam sobie żeby już od razu mówione było że każdy lekarz ma kadrę w "dupsku"
"Pierw byłaś do niego pozytywnie nastawiona i się 'przyjaźniliście' (i do tego dostałaś swoje korzyści)" XDDDD przepraszam bardzo ale jakie korzyści XDDDDDDDDDDD sami pewnie poruszyli kilka rozmów i już od razu że przyjaciele, matko boska, jeśli wy uważacie takie osoby za przyjaciół (czyli z tymi z którymi poruszyliście kilka rozmów na mesie) to ja nie wiem w jakim świecie wy żyjecie
"po czym nagle starasz się go udupić na każdym kroku nawiązując do "spisku" i wysyłając nagromadzone ss??/????/??" no to nieźle, degrad poszedł i już udupić chciała od samego początku bo to przecież demon w szeolu żyjący, z tego co wiem to tylko wcześniej napisała mu że nie nadaje się na ordynatora, wtedy to źle odebrał no i tak się stało Smile  pewnie branie ssów było wtedy gdy musiała się tłumaczyć przed adexem, ale ja już nie wspomnę o jego podrobionych ssach na jej temat jak go niby obrażała XDDDDDFDDDD
"Szacunek wymaga działania obu stron" no właśnie, twoje słowa, powinno się zachować spokój w takiej sytuacji a nie już zmieniać podejście do madzi, bo z tego co wiem miałyście pozytywne relacje, aż tu degrad i cała gromadka smerfów już atakuje
"a będąc na randze wyższej jednak musisz się nim odnosić do członków kadry do której TEŻ należysz" no nie wiem o co tu chodzi w tym momencie skoro cały czas miło do was była, dostała ssy i też z nim rozmawiała na tsie, porozmawiali no i poszedł degrad więc ja nie wiem
"Powiem Ci szczerze, że NIE JEDNA osoba aktualnie chce byś straciła rangę za to co robisz i jaki stosunek masz względem innych i tak to pół graczy na easylife powinno dostać degradacje/permy właśnie za to (3/4 frakcji lekarskiej też ma do Ciebie ból dupy, ale mniejsza)." pierdolenie o szopenie jak to nikt jej nie lubi ofc musiało się tu to znaleźć
"Kolejna kwestia - gromadzenie za przeproszeniem jebanych dowodów na wyrzucenie kogoś jest skandaliczne i pokazuje po prostu fałszywość w stosunkach do drugiego człowieka, którego przypomnę byłaś "PRZYJACIÓŁKĄ", bo akurat z Norbertem byłaś strasznie blisko a to jak teraz pokazujesz swoje EGO (bo jesteś jednak wyżej od wszystkich przez rangę, polecam : ) ). " po pierwsze, XDDDDDDD u góry to samo pisałam ale się powtórzę bo może nie dojść coś do główki, dostała ssa, rozmawiała z nim na tsie i poszedł degrad bo ss był pewnie zbyt mocny, nie patrzyłam bo i tak nie miałam do niego dostępu i powiedz mi, jakim cudem jest to okazanie fałszywości, właśnie chyba jest to okaz dobrego zastępcy który eliminuje larwy XDDD po drugie, japierkwacze co wy macie z tą przyjaciółką, uwzięliście się na to jak mucha do miodu, serio lepiej iśc na wizytę do psychologa bo jak każdego będziecie nazywać przyjacielem to to się jeszcze źle skończy. a, i strasznie blisko to jak, popisanie na mesie kilka rozmów? XDDDDDDDDDDDDDD boże święty serio zmieńcie to bo to mówię wam kiedyś się źle skończy. a no i dzięki że polecasz tak rzetelne zachowanie madzi, przynajmniej w tym masz rację (ps tak madzia ma wysokie ego to prawda)
"To, że boisz się o swoją dupe odnośnie możliwości pójścia na ordynatora bądź pozostania na randze vordynatorki nie zwalnia Cię od jakichkolwiek zachowań ludzkich." czy sugerujesz, że norbix miał plan żeby madzia wyjechała z budowy szpitala?!?!?!?1? postanowiła że zostanie na vordynatorze, co to ma do rzeczy do tego degrada 
"Pokazywanie dwulicowości jest najgorszą cechą, która Ciebie obrazuje po prostu od nowej edycji (wcześniej się z nią nie stykałam więc po prostu tego już nie ocenie) i nic więcej tu się nie da powiedzieć na to." zapraszam poczytać górę i spojrzeć na ssy na dół
"jeśli dasz mi bl bądź cokolwiek to luz nie ma problemu i tak do frakcji nie podejdę drugi raz na pewno" spoko już zaraz wpiszę
"Frakcja jeszcze zza mojej kadencji jako tako się utrzymywała, ale dopiero po tym jak ja napisałam co sądzę odnośnie relacji Eloska do nas nagle się obudziłaś i było wielkie zainteresowanie frakcją także p0000zdro"
Podczas zawieszenia eloska i ogólnej nieaktywności:
[Obrazek: 48JT89i.png]
[Obrazek: Xvb6RSW.png]
"Nie mam z Tobą ani pozytywnych, ani negatywnych relacji, ale od dłuższego czasu po prostu widze jaki cyrk się dzieję i nie sądziłam, że aż w takie gówno można wejść jak aktualnie dziś się to stało" jak pisałam wcześniej, pozytywne relacje aż takie jak to nazywacie PRZYJACIELSKIE SUPER HIPER sweetie relacje, a po degradzie już wypierkwaczaj diable z szeolu
"Jeśli mam dostać bana to luz, wypowiedziałam to co miałam i siema" spoko już załatwiam
"Buziaczki Kochani" pa i serio polecam odróżniać przyjaciela od kolegi a kolege od typa z internetu
jeszcze dopowiem że niby na tej rozmowie norbix tak atakował madzie że nawet wymyślił fawore którą mi madzia dawała, nie no bo przecież musiała, to że się angażuje to NIC, TO CZYSTA FAWORA!!!!!!!

Sprawa zakończona, a ty mówisz że jestem larwą, obrażasz mnie i drożysz temat, podaj dowody na to że na nią najechałem bo jeśli z nią rozmawiałem to tylko przy @Adex więc już nie opowiadaj kłamstw i bzdur. Ja jestem ciekawy gdzie niby na nią najechałem, druga sprawa ty też jej chyba nie znasz w realu typiaro z Internetu. Po trzecie widać że jednak macie coś do siebie skoro nagle piszesz że załatwisz Tyśce aka @Owiieczka bana Magda próbowała i się nie udało czyżbyś jej pomagała szukać dowodów? Wszystko wszytskim ale to teraz ty się pokazałaś od złej strony ja zachowałem w całej tej sytuacji kulturkę, a na moim spotkaniu z Magdą nie powiedzieliśmy dużo bo musiała szybko zwijać, jedyne o czym gadaliśmy to o tym czy to prawda że ona na mnie takie rzeczy wypisuje. Nie byłaś na rozmowie Adexa mnie i Magdy więc nie wiesz jaki był tok zdarzeń więc jakim prawem śmiesz twierdzić negatywnie o faktach w sprawie na moją niekorzyść, skoro tak naprawdę nic nie wiesz.
[Obrazek: giphy.gif?cid=790b7611b9ef4a594ecceea196...y.gif&ct=g]
Zamykam by nie było zbędnego komentowania i wywoływania kolejnych dram

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: 035nzdT.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości