Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [operatix]
1. Nick: operatix
2. Imię: Filip
3. Wiek: 14
4. Od kiedy grasz na serwerze?: stale od 25 stycznia
5. Coś o sobie: (Min. 6 zdań): Nazywam się Filip i Mieszkam w Województwie Zachodniopomorskim. Uczęszczam do 8 klasy Szkoły Podstawowej. Na co dzień jestem osobą radosną i uśmiechniętą, także jestem cierpliwy i staram się być miły. Uczę się na błędach co pozwala mi stawać się coraz lepszym. Moją pasją jest rysowanie i staram się to coraz bardziej rozwijać. Gry w które lubię grać, i gram to m.in Minecraft, Cs:go, The Sims 4 oraz Euro Truck Simulator 2.
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Mam pewne doświadczenie jeżeli chodzi o role-play, ponieważ byłem lekarzem przez 6,5 miesiąca. Także mam doświadczenie w wyrabianiu dokumentów ponieważ byłem recepcjonistą w szpitalu gdzie m.in wyrabiałem kartę pacjenta która bardzo przypomina dowód osobisty.
7. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: Mój największy ban na serwerze był na 12h za wprowadzanie graczy w błąd poprzez zabawę prefixami: https://easylife2.pl/showthread.php?tid=60381 ,A reszta to bany nie przekraczające 2h
8. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?: Myślę, że w roku szkolnym w tak 1/3 godziny dziennie, lecz w weekendy jest to trochę więcej 2/5 godzin
9. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam
10. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10): myślę, że tak na 8
11. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): Tak
[Obrazek: XrIpB1B.png]
Bardzo dobre podanie:
- Rozpisane
- doświadczenie
Jestem na TAK.

Ponieważ:

Dobry były lekarz z długim stażem. Miła, sympatyczna osoba z wysoką kulturą osobistą. 

+Miły 

+Spokojny

+Pomocny 

+Kulturalny 

+Odpowiedzialny

Powodzenia Smile

Jestem na Tak:

+Miły
+Spokojny
+Pomocny
+Kulturalny
+Odpowiedzialny
+ Umie pracować w grupie
+ Aktywny gracz
[Obrazek: lSGgGCg.png]
Jestem na Tak :
-Miły
-Aktywny
-doświadczenie
-fajnie rozpisane
O łał teraz na urzędnika?! Jestem na TAK!!:
- miły
- koleżeński
- nie wiem czy aktywny, bo nawet nie mogę wchodzić na serwer.
- doświadczenie na +
- pomocny jak najbardziej!
[Obrazek: Fnp84Yx.png]
[Obrazek: EPoZwDF.png]
Jestem na tak!!!
+ staż
+ aktywnosc
+ spelnia wymagania
+ miła osóbka
[Obrazek: rR5eWba.png][Obrazek: sz53lxJ.png]
Ocena podania
+ Wiek
+ Staż na serwerze
-/+ Ortografia i interpunkcja - znajduje się kilka błędów jednak można na to przymknąć oko
-/+ Bany - występują jednak są one bardzo małe
-/+ Estetyka
+/- Doświadczenie
Jestem na Neutral z  +
[Obrazek: mswMtYB.jpg]
Elo jestem na tak "jedz ze mnom pjerogi"
Miły jestes troche : )
jakies doswiadczenie z recepcji
wiek na plus
i juz
[Obrazek: LaIrzwV.png]
Super podanie