Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degradacja gracza

Jak widać jest to rezygnacja z rangi zastępcy ordynatora jak i lekarza. (ta rezygnacja jest robiona juz dluzszy czas przez co niektory rzeczy mogly sie zmienic)
Myślałam nad tym dość długo bo przywiązałam się do kadry jak i samej rangi.
Dużą przyjemność dawało mi uczestnictwo w tej kadrze, mimo bycia w niej ponad rok oraz braku większych nowości ranga mi się nie znudziła.

Powody rezygnacji?

Bardzo dużo sensownych powodów podała MagdaPlej w swojej rezygnacji. (tutaj macie link jak chcecie sobie przypomnieć <33 KLIK)

(tutaj bylo troche rozpisane ale usunelam to dlatego taka dziura w temacie
nie chce mi sie pisac tego wiec dolacze po prostu do slow MadziiiPlej)

Każdy bedąc zastępca w jakieś frakcji po jakimś czasie chciałby zająć miejsce lidera. No tak, ja też chciałam. Łagodnie mówiąc, robiłam za naszego ordynatora bardzo dużo, omijając fakt że zdażały się sytuacje w których ja musiałam naszemu kochanego liderowi
przypomnieć o JEGO obowiązkach. Z początku robienie tylu rzeczy bedąc wyłącznie zastępcą było dość spoko. Lubiłam dostawać miłe słowa od graczy. Starałam się być osobą do której zawsze można przyjść z prośbą o pomoc.

Za 2 dni mija rok od czasu kiedy zostałam zastępca. Dziękuje wszystkim za ten cały czas na serwerze.
Dużo osób dobrze wiedziało że bede sie trzymać w tej kadrze tak długo na ile pozwoli mi moja psycha.

@Adex - Dziękuje za wszelką pomoc z tymi 2 pajacami jak i innymi sytuacjami w których potrzebowałam twojej pomocy, mega doceniam że starałeś się mi z tym wszystkim pomóc. <3

@Krzys16 - Jestes spoko Krzysiu. Dzieki za to na dc ostatnio

@_Neroxs_ - Poczułeś się za bardzo. Polecam zacząć więcej myśleć lub zmienić podejście <3.

@matiso9 - Nie mam raczej nic do powiedzenia spoko sie kiedys z toba gadalo.

@iKala - Dziwię się że jeszcze ci się chce robić to co robisz. Jesteś mega spoko osobą lecz czasem zle odbierasz niektore rzeczy. Obyś wykorzystała lepiej ten potencjał który masz w sobie.

@VaRoYQ - Ily Eryk XDDDDDDD rub mie louda <3

@MrocznYY - spoko jestes Grzesiu fajnie sie pisalo na tsie 

@Patryczek118 - Patryk dobrze wiesz co o tobie sadze. Dobry chłopak z ciebie <333 jestes grzibem tez

@MichallPL - grzib (konfident nie polecam nie nadaje sie na turyste + slabo grasz na harmonijce) B)

@Kotencjuszekk  @Pauletta @xLeaf - dziekuje ze zawsze moglam liczyc na wasza pomoc na serwie itd no wiesz ocb

@ajsblejd - lecisz z tym kioskiem <3

@Nitroxs - koksem jestes pamietaj

Imo cytryn na ordynatora

Nie znize sie do tego poziomu zeby wypowiadac sie na temat osob ktore utrudnialy mi zycie na tym serwie ale pozdrawiam cieplutko mam nadzieje ze bedziecie usmiechnieci po tym wateczku <33

Niestety nie powiedziałam wszystkiego co chciałam bo nie chce mi sie pisac B)
Na przyszlosc mniej kierujcie sie tym co uslyszycie od innych wyrobcie pierwsze swoje zdanie B)
(1 wersja ten rezygnacji byla troche inna ale stwierdzilam ze usune pewne rzeczy dlatego jest tak krotka)
tak wiec wylizane 
Nie potrzebuje waszych odpowiedzi na moje słowa o was. Nie musicie się produkować
Dziękuje każdemu który życzył mi dobrze na tym serwerze <333
Dziękuje PogO
jo to pierdola Porvalo
N niezły mental odkleiles się mocno
[Obrazek: cI6a7EH.png]   
  Odpowiedz
Żegnaj @Madziax04 :c
[Obrazek: 5U5PZ6S.png]

Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
Niedostępny
  Odpowiedz
Pa Madzia ;(
[Obrazek: LaIrzwV.png]
  Odpowiedz
Bywało gorzej bywało lepiej były wzloty i upadki
Dziękuje ci za awans na opiekuna kiosku i chęć pomocy z jego rozwojem żegnaj :c
[Obrazek: GFgIF7i.png]
  Odpowiedz
No to chyba coś jest na rzeczy, skoro teraz rezygnujesz madi

[Obrazek: MF09W8E.gif?noredirect]

Odpowiedz
SUPER DECYZJA! ♡
[Obrazek: gE5b4YQ.png?1]
  Odpowiedz
(11-10-2021, 23:22)Avioo napisał(a): No to chyba coś jest na rzeczy, skoro teraz rezygnujesz madi
Ta rezygnacje pisałam już ponad miesiąc temu tylko dzisiaj lekko ja zmieniłam przed samym wstawieniem soo rezygnacje już trochę planowałam wstawiam ja teraz bo jest taka okazja
  Odpowiedz
(11-10-2021, 23:55)Madziax04 napisał(a):
(11-10-2021, 23:22)Avioo napisał(a): No to chyba coś jest na rzeczy, skoro teraz rezygnujesz madi
Ta rezygnacje pisałam już ponad miesiąc temu tylko dzisiaj lekko ja zmieniłam przed samym wstawieniem soo rezygnacje już trochę planowałam wstawiam ja teraz bo jest taka okazja

Taką okazją nazywasz, gdy Adex cie zawiesza przy rozwiązywaniu sprawy z norbixem? Chyba masz coś za uszami madi :x

[Obrazek: MF09W8E.gif?noredirect]

Odpowiedz
  Odpowiedz
trudno zegnaj
[Obrazek: mswMtYB.jpg]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości