Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [PaproBuster]
1. Nick: PaproBuster
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na serwerze?: Od ostatniej edycji.
5. Coś o sobie: (Min. 6 zdań): Hej, mam na imie Kuba i mieszkam w Warszawie. Lubię programować tworzyć gry. Kiedyś szukałem dobrego serwera prawdziwe życie, ale nie mogłem znaleźć. Wtedy znalazłem EasyLife. Mam również kotka o imieniu NEVA. W minecraft gram dużo więc na serwerze byłbym często
7. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) NIE
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ chciałbym mieć tę prace i lubie ten serwer. 
8. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?: 2-3 H
9. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: TAK
10. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : 9
11. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): TAK
Zły wzór tu masz dobry
1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Od kiedy grasz na serwerze?:
5. Coś o sobie: (Min. 6 zdań):
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:
7. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?)
8. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?:
9. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?:
10. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) :
11. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie):
[Obrazek: LaIrzwV.png]
W punkcie 5 miałeś opisać SIEBIE a nie to, że szukasz serwera prawdziwe życie i znalazłeś el (poświęciłeś na to aż 2 zdania), rozwiń je inaczej będzie raczej lipa. Argumenty/argument również nie powala/ają. Każdy może napisać, że serwer dla niego jest mega i chce być urzędnikiem. Aktualnie jestem na nie.
[Obrazek: mswMtYB.jpg]
[Obrazek: 1RSEevX.png]
Ender jak tam twoja dziewczyna?
A sory ty jej nie masz.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości