Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Werdykt w sprawie @Madziax04 oraz @_Norbix_ 2021-10-12

Werdykt w sprawie @Madziax04 oraz @_Norbix_
2021-10-12

Po dzisiejszej naradzie administracyjnej podjęliśmy werdyk w sprawie wczorajszej sytuacji między @Madziax04 oraz @_Norbix_
Generalnie sprawa się mocno rozwinęła, większości nie będziemy publikować z wiadomych przyczyn.

@_Norbix_ Zostaje przywrócony na range lekarza do tego samego stopnia z którego został zwolniony.

@Madziax04 zostaje permanentnie dopisana do czarnej listy lekarskiej oraz dodatkowo zostaje nałożona czarna lista na okres 2 miesięcy do innych frakcji.
Powód: Nakłanianie do rezygnacji lekarzy z kadry lekarskiej x2. + (kilka innych prywatnych dowodów)

@_Owiieczka_ zostaje zwolniona ze swoich zarzutów z powodu niewystarczających dowodów.

Czytających prosimy o zachowanie wszelkich zgryźliwych opinii , komentarzy dla siebie.
Wszelkie obraźliwie wiadomości/komentarze mogą skutkować czasową blokadą na forum.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Dziękuje za możliwość powrotu! Wracam moi mili! <333

Dziękuje wszystkim za wsparcie podczas tej akcji, również tym którzy mi teraz gratulują, @Adex dzięki za szybkie rozwiązanie sprawy i świetne wysłuchanie każdego.
Jesteście naprawdę kochani! Uwielbiam was i cieszę się że mam w was wsparcie <3
[Obrazek: giphy.gif?cid=790b7611b9ef4a594ecceea196...y.gif&ct=g]
  Odpowiedz
Madziaks sad
[Obrazek: 0H5QlHt.png]
  Odpowiedz
no mówiłem madi, twoja rezygnacja wczoraj, to nie przypadek ;c

[Obrazek: MF09W8E.gif?noredirect]

Odpowiedz
o matko tu sie wydarzylo wiecej niz w moim zyciu
[Obrazek: LaIrzwV.png]
  Odpowiedz
Uuu agresywnie
[Obrazek: gp2wXr.gif]
Piotruś ty skur*****
  Odpowiedz
Łołoło co się tu odjaniewaliło
Gratuluję Norbix awansu!
[Obrazek: GFgIF7i.png]
  Odpowiedz
Czuje się wyróżniona będąc tam wspomniana, milutko B)
Heart
[Obrazek: agSuMQm.png]

[Obrazek: 1JePz7k.png]
  Odpowiedz
Jezusku 3maj sie Magda!!! Bestie powodzenia dalej w zyciu, pamietaj ze na easylifie sie nie konczy sa lepsze serwery i lepsi wlasciciele! <3333

To jednak nie ja odwoluje swoje slowa with my bestie zyczymy ci slabego zycia
  Odpowiedz
UWUWUWU WUWUUWU
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości