Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [_Ice3blade]
1. Nick lisekplv (nick z serwera)
2. Nick gracza oskarżanego:_Ice3blade
3. Czas zdarzenia 28.10.2021 między 18:50-19:10 cos takiego
4. Opis zdarzenia: Gracz _Ice3blade Ukarać chciał mnie Mandatem 950elc lub wiezieniem 27min sprawdził mi dowód i odeszłem odrzucil go i zakuł mnie za niby ucieczkę i mowil ze niby piłem alkochol smieciłem i prowokacje robiłem (rano zrobiłem owszem prowkację ale za to nic mi niezrobił a smieciłem i piłem tez ale juz miałem za to kare wiezienia) niezrobił też badanie alkomatem mialem 0% alkocholu we krwi i mowił ,,pijany"
5. Dowody(SSY/Film): https://imgur.com/a/lutiMpU dowody o zainstnieniu takiej interwencji

i prosze mrocznego o sprawdzenie dowodow że to niby moja wina https://imgur.com/a/RVNt4nm oto dowod ze rano juz bylem karany za alkochol

Masz dowody na to, że dostałeś rano ukarany?

PS. Skoro rano byłeś pod wpływem alko to miałeś czas żeby iść do lekarza i zresetować więc i tak to nic nie da, że miałeś później 0% jak wcześniej miałeś powyżej 0%

JESTEM NA NIE!
[Obrazek: y3LtR0d.png]
orto bo oczy bola pls a skarga na nie
matiso9 napisał 28-10-2021, 19:55:
Bezsensowne komentowanie skarg (na nie, na tak) - 30%

iceblade neistety mam ss jak mnie wsadzales rano do paki :C

(28-10-2021, 19:27)XxCaliburXx napisał(a): Masz dowody na to, że dostałeś rano ukarany?

PS. Skoro rano byłeś pod wpływem alko to miałeś czas żeby iść do lekarza i zresetować więc i tak to nic nie da, że miałeś później 0% jak wcześniej miałeś powyżej 0%

JESTEM NA NIe
alkochol po 10minutach zzniknol wiec?

(28-10-2021, 19:29)123dawid123 napisał(a): iceblade neistety mam ss jak mnie wsadzales rano do paki :C

Mógł wsadzić za coś innego, albo za powtórzenie jakiejś czynności z taryfikatora?
NP. Napiłeś się, była interwencja i potem znowu się napiłeś
[Obrazek: y3LtR0d.png]
To mam teraz pytanie do @Ic3Blade_
- skąd wziął się punkt za bycie pod wpływem alkoholu skoro nie wykonałeś badania alkomat, a z rana został już za to ukarany?
[Obrazek: 5U5PZ6S.png]

Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
Niedostępny
Ehh no to ja powiem to z mojej perspektywy ale najpierw odpisze mrocznemu

Z tego że z rana był ukarany była to całkowicie inna interwencja która zakończyła się. Gracz po wielu upomnieniach aby nie pił celowo przy policji
Zrobił to ponownie a po zapytania dlaczego? odpisał na msg "prowokacja Big Grin".  Chciałem kontynuować interwencję ale gracz przed napisaniem formułki uciekł z serwera i nie byłem w stanie kontynuować więc po czekałem około 10min gracz nie wrócił więc zapisałem dowód i poczekałem aż wróci było to dużo dłużej niż powinno i to jest jedyna rzecz do której można  byłoby się przyczepić resztę pod punktów nabiłeś sobie sam. Ucieczka podczas interwencji napisałem ci stój i się nie zatrzymałeś przebiegłeś ponad 10kratek i dopiero po tym jak uderzyłem cię zatrzymałeś się. brak współpracy za to że nie odpowiadałeś wiele razy na prośbę za wybranie kary zaśmiecacie za to że wywaliłaś butelkę po napoju.

To tyle z mojej strony.
[Obrazek: GFgIF7i.png]
Treść usunięta przez Administracje
Podsumowanie Skargi:

Z obu treści przeczytanych w skardze dochodzę do wniosków, że @123dawid123  niejednokrotnie prowokował policjanta i spotkała go za to kara.

Oczywiście policjant nie jest tu bez winy przez 2 punkty:
1. Nie rozumiem dlaczego @Ic3Blade_ rozpocząłeś ponownie interwencje która działa się wcześniej? Jeżeli był odstęp kilku godzinny to nie powinieneś zaczynać interwencje za stare rzeczy tylko za nowe, nie zdążyłeś zainterweniować niestety trudno graczowi się upiekło.
2. Od kiedy za nie wybranie kary za zaśmiecanie jest brak współpracy? Wyraźnie w mandatach jest opisane, że "Jeżeli gracz po 3 powtórzeniach nie wybiera kary mandatu bądź więzienia, wtedy policjant sam wybiera kare czyli więzienie" - skoro nie wybierał kary to powinien od razu więzienie dostać bez doliczenia braku współpracy.

Werdykt Skargi:

Po części akceptuje

Powód:
- Mimo, że gracz @123dawid123 niejednokrotnie prowokował policjanta i w końcu otrzymał karę, ale głównym powodem częściowej akceptacji są dwa błędy popełnione przez policjanta, @Ic3Blade_ zostanie proszony na ts3.
[Obrazek: 5U5PZ6S.png]

Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości