Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wejściem na serwer
Nick: Przemowskyy
nie mogę wejść na serwer
Opisz błąd: Kiedy wpisuję ip serwera to w menu wyświetla mi się "nie można połączyć z serwerem" a kiedy próbuję na niego wejścć to wyświetla mi się to. dodam jeszcze że problem mam tylko z tym serwerem

Załączone pliki Miniatury

wpisz w cmd komendę ipconfig /flushdns
Zmień dns komputera i routera (jeśli masz taką możliwość) na Google dns, czyli preferowany dns: 8.8.8.8 alternatywny dns: 8.8.4.4 oraz zrestartuj mc (to też powinno zmniejszyć jako tako ping i załatwić sprawę) W każdym razie jeśli to nie zadziała to wyłącz wszystkie programy vpn, sprawdź czy niektóre programy nie "przetrzymują" ci internetu. Ewentualnie odczekaj kilka godzin i sprawdź później po wszystkich zmianach czy się wczytuje.
Jeśli nie umiesz zmienić to wpisz w internecie jak to zrobić, ewentualnie jak wrócę do domu to ci pomogę
[Obrazek: bR0e9am.png]
[Obrazek: zFAhD0f.png]
Spróbuj zresetować internet, odświeżyć listę serwerów, jeżeli nie dodałeś serwera do listy serwerów to go dodaj
[Obrazek: 035nzdT.png]
(09-11-2021, 09:20)matiso9 napisał(a): Spróbuj zresetować internet, odświeżyć listę serwerów, jeżeli nie dodałeś serwera do listy serwerów to go dodaj

Miałam taki sam problem z kilkoma serwerami i wydaje mi się że problem istnieje w dnsach gdzie należy je ustawić w swoim komputerze na dnsy google, bo jeśli ma się dnsy własnego routera to nie zawsze serwer się wczytuje, a sam reset routera nic nie da, może pomoże na chwilę jednak później ten sam problem powróci, chyba że to inna zagwozdka
[Obrazek: bR0e9am.png]
[Obrazek: zFAhD0f.png]
(09-11-2021, 09:19)Kotencjuszekk napisał(a): wpisz w cmd komendę ipconfig /flushdns
Zmień dns komputera i routera (jeśli masz taką możliwość) na Google dns, czyli preferowany dns: 8.8.8.8 alternatywny dns: 8.8.4.4 oraz zrestartuj mc (to też powinno zmniejszyć jako tako ping i załatwić sprawę) W każdym razie jeśli to nie zadziała to wyłącz wszystkie programy vpn, sprawdź czy niektóre programy nie "przetrzymują" ci internetu. Ewentualnie odczekaj kilka godzin i sprawdź później po wszystkich zmianach czy się wczytuje.
Jeśli nie umiesz zmienić to wpisz w internecie jak to zrobić, ewentualnie jak wrócę do domu to ci pomogę

próbowałem już cmd i ipconfig/flushdns wpisywałem nawet ping easylife2.pl i nic wszystko w normie zmiana dsn też nie pomogła restart mc też już nawet router restartowałem 2 razy i zmieniałem wersje mc grzebałem nawet w defenderze
(09-11-2021, 09:46)Przemowskyy napisał(a):
(09-11-2021, 09:19)Kotencjuszekk napisał(a): wpisz w cmd komendę ipconfig /flushdns
Jeśli nie umiesz zmienić to wpisz w internecie jak to zrobić, ewentualnie jak wrócę do domu to ci pomogę

próbowałem już cmd i ipconfig/flushdns wpisywałem nawet ping easylife2.pl i nic wszystko w normie zmiana dsn też nie pomogła restart mc też już nawet router restartowałem 2 razy i zmieniałem wersje mc grzebałem nawet w defenderze

Może spróbuj: zresetowac komputer, zmień launcher, usuń .minecraft
[Obrazek: 035nzdT.png]
Jak easylife2.pl Ci nie działa to spróbuj się połączyć przez mc.easylife2.pl , chociaż nie wiem czy zmiana IP coś da w tym przypadku

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości