Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Konkurs] na baner i avatar!
 Ogłaszam konkurs!  Cool

1.Na czym polega:

Do wykonania jest baner oraz pasujący do niego avatar na kanał na Youtube lub szczegółowe opisanie swojego pomysłu pod wątkiem.

Wyjaśnienie:

1.Zrób baner i avatar na kanał na Youtube po czym wyślij mi prace na pv  bądź zamieść je pod wątkiem.

lub

2.Szczegółowo pod wątkiem opisz swój pomysł na baner oraz avatar. Opisz dokładnie jak ma wyglądać uwzględniając każdy szczegół (kolory baneru , rozmieszczenie elementów , ich wielkość itd... jeśli objaśnienie nie będzie zrozumiałe to polecam dołączenie do opisu  szybkiego rysunku poglądowego zrobionego chociażby w paincie).

2.Wymagania:

Baner: W formacie pasującym do baneru na kanał na Youtube. Najlepiej w kolorach czerwony , czarny i biały ale można używać innych , najważniejsze by wszystko ładnie współgrało ze sobą  Smile . Jeśli chodzi o elementy to pozostawiam pole do popisu poza jednym szczegółem. A mianowicie chodzi o postać która widniała by w którejś części baneru. Postać która stoi z głową lekko w dół i ręką wyciągniętą przed sobą zasłaniającą otwartą dłonią część twarzy , w prawej dłoni (bądź lewej) ręka jest spuszczona i lekko schowana za ciałem i trzyma mikrofon. Cała postać jest ubrana w czarne ubrania (można dodawać czerwone i białe elementy dla estetyczności) w tym też w czarną bluze z kapturem , który znajduje się na głowie i zakrywa czoło i oczy. Jeśli ktoś ma inny pomysł to może zmienić pozycje lub jakiś element czy dodać coś od siebie. W przypadku gdy twój plan na baner lub twoje zdolności wykluczają ten fragment to można go usunąć , ale szczerze zachęcam do tego by chociaż spróbować , bo jeśli będzie to estetyczne to bardziej docenie taką prace  Big Grin . Baner jak i Avatar ma być na kanał który będzie zawierał w sobie filmy z gier , filmy z tematyką grafiki oraz przede wszystkim będzie tam zamieszczana muzyka. (Covery itp).

Avatar: Tutaj jest podobnie jak w przypadku baneru , ma być on po prostu estetyczny i obie prace mają pasować do siebie , kolory pozostawiam te same (szczególnie czerwony , czarny i biały oraz inne w granicach estetyki). Może znajdować się na nim ta postać którą opisałam powyżej (głowa , całość bądź jakiś fragment) ale tak jak już wspominałam wszystko zależy od waszych zdolności i chęci.

3.Do kiedy można wysyłać prace: 

Prace można wysyłać do  20 grudnia. dwudziestego pierwszego  grudnia planowane jest ogłoszenie wyników.

4. Nagrody:

1. 15K elc/ za dodanie postaci wspomnianej w punkcie 2 dodatkowe 2k do nagrody! 
2. 7k elc (dobrze objaśniony i zrozumiały opis)

Jeśli żadna praca mi się nie spodoba to czas konkursu zostanie wydłużony! a w przypadku gdy kilka prac przypadnie mi do gustu , będą wyławiane miejsca 1 , 2 oraz 3 oraz nagrody pocieszenia więc jest o co walczyć! W razie pytań można śmiało pisać na forum lub na serwerze do mnie na pv.

PS. W przypadku gdy praca bardzo mi się spodoba będę przyznawać zwycięzcy dodatkową ilość pieniędzy za widoczne starania i trafienie w mój gust.  Heart

Życzę wszystkim powodzenia! 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości