Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie [IamKingWisnia/Wisnia002]
1. Nick: Wisnia002/IamKingWisnia
2. Data otrzymania bana: Pare dni po usunieciu rangi weteran/ konta premium nie pamietam
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: Ostre wyzwiska w strone administracji / multi konto 
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: Ban nigdy nie został wypisany a na mc to straciłem konto a na aktualnym koncie ban za multi konto
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: było słuszne , racja ale szanujmy się to już jest w cholere czasu i myślę że drugą szanse możecie mi dać ^^

A nawet w sponsorach jestem :c
Tu nie dają drugiej szansy.
[Obrazek: Bez_nazwy-1.png]
(23-11-2021, 00:59)HDBiologistIYA napisał(a): Tu nie dają drugiej szansy.

To że ty nie dostałeś nie znaczy że nikomu nie dają Wink
[Obrazek: GFgIF7i.png]
Witam, po konsultacji z administracją wyższą stwierdziliśmy że najbardziej sprawiedliwą opcją będzie pozwolenie na zakup UB.
Także darmowego odbanowania nie otrzymasz ze względu na to że ban był słuszny, natomiast masz możliwość zakupu unbana jeśli będziesz chciał.
//zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości