Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w Policji.
#1


Zmiany w Policji


Witam.
Pierwszą zmianą jest zmiana w punktach karnych.
Punkty karne zostają usunięte ze zwykłego taryfikatora i zostają one dodane do taryfikatora drogowego.
Powodem, dlaczego następuje ta zmiana jest to, że bezsensu jak dla mnie jest prowadzić dwie listy dla obydwu taryfikatorów i myślę, że dla policjantów byłoby to za dużo roboty.
(więcej informacji nt. taryfikatora drogowego -> https://easylife2.pl/showthread.php?tid=65296)

Zmiana zacznie funkcjonować, gdy na serwerze będą już dostępne prawa jazdy.
Jak na razie punkty karne z taryfikatora zwykłego zostają usunięte i zostaną dodane na taryfikator drogowy dopiero, gdy w urzędzie egzaminacyjnym pojawią się prawa jazdy do wyrobienia.


Kolejną zmianą w policji jest usunięcie raportów z mandatów na forum i dodanie ich na administracyjny serwer discord, na którego są dodani wszyscy policjanci.
Smutno mi jest usuwać ten dział na forum po tych kilku latach funkcjonowania, ale razem z właścicielem serwera uznaliśmy to za słuszną decyzję.

Zmiana zaczyna funkcjonować OD TERAZ!


Kolejną zmianą jest zmiana we wzorze na podanie na policjanta.
W punkcie 9 "Coś o sobie (2/3 zdania)" na końcu swojej wypowiedzi należy teraz wpisać słowo klucz, które będzie aktualizowane co każdą rekrutację na policjanta. Informację nt. jakie zdanie należy teraz wpisać można znaleźć w wątku "[Policja] Wymagania na rangę Policjant".
Powodem dlaczego dodaję taką nowość jest to, że chcę mieć pewność, że osoba przystępująca na stanowisko Policjanta przeczytała właśnie wątek z wymaganiami. Osoba, która napisała podanie na policjanta, a nie wpisała słowa klucz w pkt 9 może spodziewać się odrzucenia podania.

Sam pomysł podrzucił mi @lek123, któremu za niego bardzo dziękuję.


Pozdrawiam.
Komendant @Urnii1
[Obrazek: uCzOyNA.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości