Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie [Pitereks_]
1. Nick na serwerze: Pitereks_
2. Wiek: 12
3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie: 2h-4h, w sobotę i niedzielę po około 5h -6h - zl
4. Ile czasu spędzasz na forum: Jeśli będzie trzeba mogę mieć odpalony cały czas
5. Od kiedy grasz na serwerze: Gram około rok, miałem 2 miesięczną przerwę i teraz gram na nowym nicku
6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3): Tak posiadam
7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): Tak znam regulamin
8. Argumenty dlaczego to właśnie ty:
- ponieważ umiem słuchać i wykonywać dane mi zadania
- potrafię byś surowy w poważnych przypadkach np.: RP z porwaniem kogoś itp. Ale i też łagodny i wyrozumiały
- umiem sobie radzić w trudnych i skomplikowanych sytuacjach
9. Coś o sobie: (2/3 zdania): Nazywam się Piotr mam 12 lat i chodzę obecnie do 7 klasy szkoły podstawowej. Pochodzę z województwa Wielkopolskiego. Moje ulubione przedmioty to biologia, informatyka i historia. Interesuję się programowaniem i graniem w szachy. Chciałbym poinformować iż zdaję sobie sprawę iż rekrutacja jest od 14 lat, ale chciałbym i tak spróbować. "Różowy smerf"
10. Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: (Jeżeli pełniłeś daną funkcję więcej niż 1 raz, napisz to): Pełniłem ostatnio rangę Studenta, lecz zrezygnowałem przez sprawy prywatne ale już jest dobrze
11. Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3: od 30min do 4h w tygodniu szkolnym, w sobotę i niedzielę czasami nawet po 5h-6h
12Znajomość wymagań na Policjanta: Tak
13. Znajomość wątków policyjnych(Opis pracy,Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie): Tak
Jeśli mogę wiedzieć - jaki nick miałeś wcześniej i dlaczego go zmieniłeś?
[Obrazek: uCzOyNA.gif]
(23-11-2021, 22:35)Urnii1 napisał(a): Jeśli mogę wiedzieć - jaki nick miałeś wcześniej i dlaczego go zmieniłeś?

Szczerze nie pamiętam ponieważ tylko na tym serwerze z niego korzystałem a zmieniłem ponieważ nie podobał mi się potem ( i na prawdę zapomniałem ponieważ na większości serwerów musiałem mieć inny przez to że mam non premium i wiele graczy było już na moim nicku na jakim se grywalem zalogowani i musiałem zmieniać ) 

Przepraszam jeśli to utrudnia ale niestety.

[Obrazek: fcLE9gO.png]

Oczekuj na wątek z informacją na temat drugiego etapu rekrutacji!

Postanowiłem dać ci szanse mimo twojego wieku. Radzę jej nie zmarnować.
[Obrazek: uCzOyNA.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości