Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Opiekuna Urzędu Egzaminacyjnego |24.12.2021|

Rekrutacja na Opiekuna Urzędu Egzaminacyjnego
24.11.2021

Wymagania na Opiekuna Urzędu Egzaminacyjnego:
-Posiadanie rangi Urzędnik, oraz zdanie okresu próbnego,
-Umiejętność opanowania kadry w każdej sytuacji
-Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3
-Chęć współpracy z zarządem

Wzór Podania na Opiekuna Urzędu Egzaminacyjnego:
1. Nick:
2. Imię: 

3. Wiek:
4. Długość stażu w urzędzie: 
5. Czy potrafisz zapanować nad kadrą egzaminatorów:
6. Opisz siebie w min 5 zdaniach:
7. Co byś zmienił/zmieniła jako nowy opiekun?:

Podania piszemy w komentarzach pod wątkiem.

Ender jak tam twoja dziewczyna?
A sory ty jej nie masz.
1. Nick: operatix
2. Imię: Filip
3. Wiek: 14
4. Długość stażu w urzędzie: od 19.10.2021
5. Czy potrafisz zapanować nad kadrą egzaminatorów: Myślę, że potrafię zapanować nad kadrą egzaminatorów oraz pracować w grupie.
6. Opisz siebie w min 5 zdaniach: Mam na imię Filip i mieszkam w województwie Zachodniopomorskim. Chodzę do 8 klasy Szkoły Podstawowej. Interesuje się siatkówką i bardzo lubię w nią grać. Moją pasją jest rysowanie co nie do końca mi wychodzi, ale staram się to szkolić. Bardzo lubię grać w takie gry jak: Minecraft, Cs:Go, The Sims4, Euro Truck Simulator oraz Farming Simulator. Na co dzień staram się być osobą miłą, wesołą, oraz trochę poważną. Uczę się na błędach co pozwala mi być coraz to lepszym.
- dodanie rejestracji składającej się z 6 losowych liter.
- dodać płatne praktyki u egzaminatorów które pozwalały by zwiększyć umiejętność jazdy.
- zrobić oddzielne kategorię praw jazdy: A-skutery/motory, B-różne auta |aktualnie C za bardzo nie ma jak zrobić.
- Możliwość kupna własnej rejestracji max. 6 znaków| chodzi o zmianę liter na niej.
- Egzamin praktyczny oraz teoretyczny || w teoretycznym chodziło by o to, że egzaminator zadaje pytania na chat a osoba zdająca ma załóżmy 30 sekund czasu na odpowiedź. | Pytań byłoby 3 które nie byłyby trudne a praktyczny polegał by na jeżdżeniu na torze egzaminacyjnym tak jak powie egzaminator.
- napisanie na nowo lub odświeżenie wątków na forum oraz dodanie nowych wątków.
- Zmiana cen dokumentów.
- termin ważności prawa jazdy oraz innych dokumentów w urzędzie egzaminacyjnym.
- także było by trzeba zrobić badania kontrolne w szpitalu m.in na wzrok co dodało by więcej RP.
- dodanie opcji zmienienia rejestracji auta na innego gracza. Oczywiście za zgodą gracza do którego aktualnie należy auto.
- powiększenie lub dodanie toru egzaminacyjnego/nauki jazdy.
-dodanie dokumentów rejestracja, prawo jazdy, dokument informujący o przepisaniu i zmianie auta i rejestracji, skierowanie kierujące na przegląd/naprawe, ubezpieczenie na pojazd i przeniesienie dokumentu pozwolenie na ubera... Możliwa aktualizacja podpunktu.
- dodanie aby pojazd się psuł. Co by wniosło napisałem w kolejnym punkcie.
- jak wyżej napisałem dodanie przeglądu/naprawy pojazdu także skierowanie w formie dokumentu na przegląd/naprawę. oczywiście taka naprawa by kosztowała
- psuł by się pojazd to i przydał by się mały sprzęt naprawczy który by miał załóżmy 10 użyć i przy małych uszkodzeniach naprawiał by pojazd przy większych trzeba by było jechać do ośrodka egzaminacyjnego | 
taki zestaw naprawczy kosztował by tak 400-500 elc 
- dodanie ubezpieczenia które załóżmy byłoby na 2 tygodnie (14 dni) i naprawa u mechanika byłaby wtedy za darmo przy małych i średnich uszkodzeniach pojazdu. Przy wysokich uszkodzeniach ubezpieczenie by nie obowiązywało
- dodanie pojazdu pod frakcyjnego który w razie gdyby pojazd jakieś osoby nie odpalał mógł przyjechać i naprawić pojazd
- dodanie itemów pod frakcyjnych które pozwalały by naprawiać pojazd (wiertarka, śrubokręt i młotek)
[Obrazek: RnTfCfI.png?1]

Podanie na Opiekun Egzaminatorów

1. Nick:
medi
2. Imię: 
Karol
3. Wiek: 
13
4. Długość stażu w urzędzie: 
Jest to moja 3 kadencja w urzędzie, na tej kadencji jestem od 19/10/2021.
5. Czy potrafisz zapanować nad kadrą egzaminatorów: 
Uważam, że potrafiłbym zapanować nad kadrą egzaminatorów.
6. Opisz siebie w min 5 zdaniach: 
Nazywam się Karol i mam 13 lat. Chodzę do klasy 8. Mieszkam na Dolnym Śląsku. Interesuję się grami, geografią i informatyką.  W wolnym czasie najczęściej gram albo przebywam na dworze. Moimi ulubiony grami są: Farming Simulator i SatisFactory. 
• Dodanie uszkodzeń pojazdów
• Zestaw naprawczy
• Odświeżenie wątków
• Odholowywanie pojazdów
• Zmiana cen dokumentów urzędu egzaminacyjnego
• Odnowienie egzaminu na prawo jazdy
• Żeby wyrobić prawo jazdy będzie trzeba posiadać orzeczenie lekarskie i je ukazać (dogadanie się z Ordynatorem)
• Żeby wyrobić prawo jazdy trzeba posiadać dowód osobisty i go ukazać 
• Zmiana wzorów dokumentów urzędu egzaminacyjnego
• Dodanie listy pojazdów zarejestrowanych
•  Dodanie przed numerami rejestracyjnymi np.''EL'' (np. ''EL 420FD'')
• W przypadku sprzedaży pojazdu osoba sprzedająca ma obowiązek zgłosić sprzedaż pojazdu egzaminatorowi, aby usunąć pojazd z  listy pojazdów zarejestrowanych (osoba kupująca musi zarejestrować pojazd od nowa)
• Zmiana systemu ubezpieczeń samochodu
• Utworzenie poradniku jak zrobić prawo jazdy
• Utworzenie reklam urzędu egzaminacyjnego
• Dokumenty będą wyrabiane komendą jak w urzędzie i recepcji
• Stworzenie listy wymagań dot. prawa jazdy
• Dodanie możliwości zarabiania za dany dokument (tak jak jest z licencjami czy certyfikatami)
• Dodanie coś w stylu viaTOLL dla pojazdów (nowy dokument)
• Opłaty na bramkach.
• Dodanie mandatu (dogadanie się z komendantem) za jazdę niezarejestrowanym pojazdem
• Dodanie mandatu (dogadanie się z komendantem) za jazdę pojazdem bez przeglądu.
•  Dodanie na Discordzie ''Administracja EasyLife'' kanału dla egzaminatorów. (tak samo dla sekretarzy w policji, recepcjonistów w lekarzach, itp.)
• Jeżeli helikoptery/samoloty zostaną dodane dla dostępu graczy, dodanie do wyrabiania licencji pilota w urzędzie egzaminacyjnym
• Dodanie ważności dokumentu Prawa Jazdy
• Zmiana w egzaminie na Prawa Jazdy.
•  Nowe zabezpieczenia podczas egzaminu na prawo jazdy (chodzi o zabezpieczenia z autami)
https://easylife2.pl/showthread.php?tid=65563
Ender jak tam twoja dziewczyna?
A sory ty jej nie masz.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości