Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Skarga na Urzędnika] MIoszewski13
Normalnie, bo ja jestem cały czas na mapie serwera i tam jak ktoś używa pojazdu to się buduje i zamiast się przesuwać od razu to trosze stoi w miejscu.
[Obrazek: Bez-tytuddddddddd-u.png]
(28-12-2021, 10:25)MIoszewski13 napisał(a):
(28-12-2021, 10:23)wojnow2008 napisał(a):
(28-12-2021, 10:18)MIoszewski13 napisał(a):
(28-12-2021, 10:15)_Neroxs_ napisał(a):
(28-12-2021, 10:13)MIoszewski13 napisał(a): ja powiem tyle ja wracałem z domu na sianokiszkach dlatego to jechałem skuterem przy magazynierze a kase mu dałem żeby mi dał z tym spokój bo nie chce mieć znów problemów

To dlaczego się przyznawałeś?
Dla mnie to wskazuje na to, że się sam do tego przyznałeś.
"Ja potwierdzam, że jeździł pojazdem poza tym z tego zdjęcia https://ibb.co/HKZTvLR wynika, że sam się przyznał."

No napisałem to żeby się odczepił poprostu to już nie moja wina że ludzie nie widzą skąd przyjeżdzam i odjeżdzam

(28-12-2021, 10:18)MIoszewski13 napisał(a):
(28-12-2021, 10:15)_Neroxs_ napisał(a): To dlaczego się przyznawałeś?
Dla mnie to wskazuje na to, że się sam do tego przyznałeś.
"Ja potwierdzam, że jeździł pojazdem poza tym z tego zdjęcia https://ibb.co/HKZTvLR wynika, że sam się przyznał."

No napisałem to żeby się odczepił poprostu to już nie moja wina że ludzie nie widzą skąd przyjeżdzam i odjeżdzam.
A po drugie ten fabi był na survi to jak mógł potwierdzić?

MIoszewski minimapa pokazywała że jechałeś od strony kontenera 7 ,który jest po drugiej stronie Magazynu
Może tylko że ja akurat nie miałem ani jednej trasy 1,4,7,10,13 więc jak mogłem być obok 7
A co z trasą 3,6,9,12,15 i 2,5,8,11,14 ? 15,2,5,11 są w okolicy 7
@_Neroxs_ i co dale z tom sprawom
[Obrazek: Bez-tytuddddddddd-u.png]
Czekamy na Werdykt Adexa, zamykam do odwołania
[Obrazek: i1VVPsL_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand]
Z racji, że nie ma bezpośrednich dowodów na urzędnika @MIoszewski13, po rozmowach z graczami skarga zostaje odrzucona.
@MIoszewski13 prosiłbym, żeby jednak nie jeździł pojazdem po magazynach, nawet jeśli nie ma zlecenia, żeby ta sytuacja się już nie powtórzyła, bo jednak gracz widział, że jeździsz pojazdem po magazynie, to nie wiedział czy masz zlecenie, czy nie.
A graczy bym najpierw prosił o rozmowę z takim graczem, bo jednak jazda po magazynach nie jest jako tako zakazana, chyba że ten gracz ma aktualne zlecenie.
Po przejrzeniu logów również nie znalazłem dowodów na bezpośrednią winę @MIoszewski13

Skarga Odrzucona!

Możliwe powody odrzucenia skargi:
- Brak dowodów.
- Dowody są niewystarczające.
- Skarga jest bez sensu.
- Administracja uznała że osoba na którą składasz skargę jest niewinna.
[Obrazek: E6c2tDW.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości