Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protest Kadrowy Frakcji Budowniczych
Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy protest związany z brakiem aktywności ze strony lidera frakcji.

Wypłaty — zalegają, awanse, degradacje — zalegają... 
Komunikacja zerowa a na wszystko potrzebujemy pozwolenia...

Czekanie cały dzień, dwa dni na odpowiedź czy zerowa aktywność Patryka przyczynia się też na naszą aktywność
bez jego zgód i opinii nie mamy co robić...

Apelujemy — jeśli Patryk nie jest aktywny i mu nie zależy — niech zrezygnuje.
Z dniem dzisiejszym do wyjaśnienia naszych spraw wstrzymujemy aktywności budowlane z naszej strony, w tym ja zamierzone skończenie urzędu.
[Obrazek: wWq7DWT.png]
  Odpowiedz
Nie chcę się mieszać do takich protestów, bo Administracji to nie wypada, ale odnośnie TYLKO aktywności się wypowiem.
Kadra budowniczych jest najważniejszą "frakcją" (o ile można to ich nazwać frakcją - z powodu możliwości) na serwerze. Dzięki im powstają nowe budowle, serwer rozwija się od strony budowlanej. Jak każda frakcja, posiada swojego lidera. W tym przypadku jest to @Patryczek118, którego nie widziałem od dobrych kilkunastu dni. Oczywiście mówię to ze swojej strony, bo wiadomo, że 24/7h nie gram; może wbija on w nocy, może wbija on kiedy mnie nie ma. Ale skoro budowniczy napisali ten wątek, to oni widocznie też go dość długo nie widzieli.
Odnośnie budowli, to na wszystko potrzebują mieć zgody, żeby cokolwiek "opublikować" budowlę, muszą dostać pozwolenie, gdzie to umieścić, co umieścić.
Ja rozumiem, że każdy może mieć parę dni wolnego; jak jest to dłuższa chwila, to liderzy często wyznaczają swoich zastępców, żeby pełnili też ich obowiązki. W kadrze budowniczych jest to nieco inaczej ze względu ilości osób.
Ale jeśli aktywność jedynego lidera nie zadowala członków frakcji, to trochę trudno, by wykonywali swoją pracę - a w szczególności budowniczy.
Tak, jak wspomniałem; wypowiadam się jako GRACZ na temat samej AKTYWNOŚCI.
[Obrazek: E6c2tDW.png]
  Odpowiedz
Również popieram to co napisał @Veskat . Aktywność Patryka jest zerowa przez co nie mamy jak rozwijać mapy (na wszystko potrzebujemy zgody) a nie raz musimy czekać kilka dni na reakcje że strony inspektora, Apeluje również by Patryk albo poprawił aktywność, lub zrezygnował jeśli mu się nie chce.
[Obrazek: MP5i6bx.png]
  Odpowiedz
(09-01-2022, 18:14)Adex ma malego123 napisał(a): popieram was w zupełności.
Nie dość że budujecie za frajer a jak coś się komuś nie podoba to was mogą wypierdolić i zostajecie z niczym ( 0 kasy, 0 praw do budowli ) to w dodatku musicie znosić mającego wszystko w dupie brata właściciela który ma wylane na wszystko jak adexa brzuch po 8 browarach.
Sad współczuje

kocham twoj nick
  Odpowiedz
Też nie chce dogłębnie wypowiadać się na ten temat, bo nie jestem w tejże frakcji i ciężko to stwierdzić, ale sam doświadczyłem przez pare miesięcy totalnego braku aktywności lidera i było to strasznie uciążliwe, a co dopiero w takiej ważnej frakcji jaką jest frakcja budowniczych. Wiem na własnym doświadczeniu, że w takim wypadku długie zawieszenie nie pomogą, trzeba działać mocniej. Może wybranie zastępcy albo po prostu poprawa aktywności. Te warianty powinny pomóc, reasumując szkoda mi budowniczych jeśli mają taką sytuacje bo wiem jak to jest i mam nadzieje że Patryk poprawi aktywność jeśli tak faktycznie jest, albo chociaż będzie im sprawnie odpowiadał.
[Obrazek: MhC8uJN.gif]
  Odpowiedz
Popieram. Nie widać patryka w ogóle na serwerze.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości