Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Szkoleniowiec] Nowość - Raport z wykonanych szkoleń
#1


Raport z wykonanych szkoleń


Dziś, tj. 10/01/2022 wprowadzam nowość do pracy Szkoleniowca.
Jest nią raport z wykonanych szkoleń.
Na czym on polega?
Szkoleniowiec po zakończeniu szkoleń z kadetem ma za zadanie wypisać z nich raport po to, aby zarząd mógł wypisać należyte wypłaty i awanse szkoleniowców i aby kadet mógł zobaczyć czy może przystąpić do egzaminu.

Wzór na raport z wykonanych szkoleń:
Tytuł: [Szkoleniowiec] Raport z wykonanych szkoleń @Nick_Kadeta
1. Nick Szkoleniowca:
2. Nick Kadeta:
3. Ocena kadeta (średnia ocen uzyskana podczas szkoleń):
4. Czas, w którym wykonano szkolenia (ilość dni, w których szkoleniowiec z kadetem wykonali szkolenia np. od 10.01 do 15.01):
5. Link do raportu ze sprawdzania dowodów z kadetem:
6. Krótka ocena zachowania kadeta:

Pod każdym wypisanym raportem Opiekun Szkoleniowców (aktualnie @Urnii1) pisze informację, czy kadet ma możliwość przystąpienia do egzaminu (aby mieć taką możliwość trzeba uzyskać minimum ocenę 3+,  podczas szkoleń musi on wykazać się szacunkiem co do szkoleniowca jak i pracy policjant i musi on ukończyć szkolenia w przeciągu 21 dni. Bez podania konkretnej przyczyny nieukończenia ich może on zostać zdegradowany ze stanowiska) czy też jej nie ma. W przypadku, gdy nie ma tej możliwości to zostaje on zdegradowany ze stanowiska kadeta. Możliwość ponownego wstąpienia do kadry może on otrzymać tylko poprzez napisanie podania.

Informacja dla szkoleniowca:
Jeżeli szkoleniowiec nie chce pisać publicznie jak zachowywał się kadet na szkoleniach (chodzi o punkt 5) to może to zrobić w wiadomości prywatnej.


[Obrazek: uCzOyNA.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości