Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny + usunięcie z bl
Witam. Chciałbym przeprosić za moje zachowanie cały szpital i policje , za nie wykonywanie poleceń policji i lekarzy , za przeszkadzanie im w pracy , za obrażanie policji i lekarzy i prowokacji policji jak i lekarzy. Naprawdę bardzo was wszystkich przepraszam szczególnie _Norbixa_ za specjalne denerwowanie , i Pikusie którą obraziłem na dsc. Naprawdę jeszcze raz wszystkich przepraszam. Obiecuję że już nigdy takie coś się nie powtórzy nie będę was denerwował. PRZEPRASZAM Heart
Cytat:,,Z dniem dzisiejszym tj. 05.01.2022r., zostają dodani na czarną listę szpitala;
➢@TheCamo__
➢@TheRybciaa
➢@Wise_Elf
➢@ksawery666

(czas: do 32 stycznia 2999r., z możliwością odwołania po 3 miesiącach)"
[Obrazek: y3LtR0d.png]
(10-01-2022, 20:01)XxCaliburXx napisał(a):
Cytat:,,Z dniem dzisiejszym tj. 05.01.2022r., zostają dodani na czarną listę szpitala;
➢@TheCamo__
➢@TheRybciaa
➢@Wise_Elf
➢@ksawery666

(czas: do 32 stycznia 2999r., z możliwością odwołania po 3 miesiącach)"

okej wiem to
_Neroxs_ napisał 11-01-2022, 18:36:
Skoro wiesz, to po grzyba piszesz to odwołanie...
To nie jest dział do tego wyznaczony, a kolejna sprawa to możliwość odwoływania się PO 3 MIESIĄCACH. Znacie polski, bl zostaje.
[Obrazek: MhC8uJN.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości