Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derekt Kanoniczny /Degradacja Rybena/Kati [Sanktuarium M.B.P.]
Exclamation 
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja
Zawsze Dziewica 

Umiłowaniu w Panu
Drodzy Bracia i Siostry 
Wraz z dniem 13 stycznia 2022 roku Pańskiego
 odwołując się do  Kodeksu Prawa Kanonicznego 
[Kan.290] 
Sąd Kapituły Diecezjalnej na Czele 
Obecny ABP. Metropolita ProXor
Emeryt ABP. Metropolita EasyLife MrKacper123
Biskup PofoludekPL

Odsyła Biskupa Diecezji EasyLife-Miasto Rybena oraz siostrę przełożoną zakonu
Kati15 na emeryturę zwalniając ich jednocześnie z wykonywanych przez nich 
obowiązków.

Decyzja podjęta została przez liczne skargi i prośby wiernych ludu oraz kapłanów Diecezji EasyLife, liczne wykroczenia, niestosowanie się do KKKW
oraz wymyślanie własnych zasad i kodeksów nieugruntowanych w wierze KK.

Wraz z dniem 13 stycznia 2022 roku Pańskiego 
Powołuję Nowego Ordynariusza Diecezji EasyLife-Miasto 
Księdza PijanyMiszczunio.

Którego Święta Sakra zostanie o odprawiona dnia 
23 stycznia 2022 roku Pańskiego w Niedzielę w godzinach popołudniowych
na serwerze EasyLife, na Ołtarzu Polowym w miejscu budowy Sanktuarium.
Tego też dnia zostanie wkopana głowica węgla pod fundamenty oraz zostanie przekazana włada Ordynarialna nad Diecezją EasyLife-Miasto

Zapraszam Wszystkich Wiernych, Administrację, Frakcje serwerowe, Kapłanów oraz Biskupów do wspólnej modlitwy

Dokument Podpisali

ABP.Metropolita Easylife 
ProXor
ABP.Metropolita emerytowany 
MrKacper123
Biskup EasyLife
PofoludekPL
[Obrazek: QLaOxHa.png]
  Odpowiedz
Gratulacje!!!
[Obrazek: p79q3TW.png]
  Odpowiedz
a wiadomo czy Kati będzie jeszcze grała?
[Obrazek: giphy.gif?cid=790b7611afae4a1ccab03346cb...y.gif&ct=g]
  Odpowiedz
(13-01-2022, 20:56)_NiftyUwU_ napisał(a): a wiadomo czy Kati będzie jeszcze grała?

Czasami wbija, ale rzadko, rzadko
  Odpowiedz
madafak
[Obrazek: unknown.png]
  Odpowiedz
(13-01-2022, 21:45)sholem napisał(a): madafak

Proszę nie siać głupich odpowiedzi jeżeli nie potrafi Pan czytać prosiłbym o niekomentowanie to samo tyczy się 
jeżeli nie jest pan zainteresowany Smile
  Odpowiedz
Kan. 378.
§ 1.
Jeśli chodzi o zdatność kandydatów do biskupstwa, wymaga się od każdego: 1° odznaczania się niezachwianą wiarą, dobrymi obyczajami, pobożnością, gorliwością dusz, pasterską mądrością, roztropnością i ludzkimi cnotami, jak również pozostałymi przymiotami, które czynią go odpowiednim do wypełniania zleconego mu urzędu, o który chodzi; 2° dobrej opinii; 3° przynajmniej trzydziestu pięciu lat życia; 4° przynajmniej pięciu lat kapłaństwa; 5° doktoratu lub przynajmniej licencjatu z Pisma świętego, teologii lub prawa kanonicznego, uzyskanego w instytucie studiów wyższych, zatwierdzonym przez Stolicę Apostolską, lub prawdziwej biegłości w tych dyscyplinach.
Z tego co mi się wydaje osoba powołana na stanowisko ma ledwo magistra teologii, chciałbym również się odnieść do punktu o nieposzlakowanej opinii i niezachwianej wierzę, ten ksiądz licznie rezygnował z stanowisk kościelnych, odmawiał współpracy z władzami kościelnymi oraz podważał dogmaty, ksiądz ten niejednokrotnie wspominał o tym że nie chce być dalej księdzem i pragnie zrezygnować z posługi jednakże wedle zasad KK byłem zobowiązany do powstrzymywania tej decyzji. Co do nieposzlakowanej opinii księdza możemy prowadzić wiele dyskusji ponieważ ksiądz ten niejednokrotnie ośmieszył KK wyżej wspomnianymi zachowaniami. Co do wyroku jest on jedna wielka ustawka wraz z księdzem Pijanym.

Kan. 381.
§ 1.
Biskupowi diecezjalnemu w powierzonej mu diecezji przysługuje wszelka władza zwyczajna, własna i bezpośrednia, jaka jest wymagana do jego pasterskiego urzędu, z wyłączeniem tych spraw, które na mocy prawa lub dekretu Papieża są zarezerwowane najwyższej lub innej władzy kościelnej.

Wszystkie zarządzenia wydawane przeze mnie były zgodne z kodeksem prawa kanonicznego, co do pisania jakiś nowych kodeksów to takiej wiedzy nie mam, jedyny kodeks który chciałem uchwalić miał dotyczyć ślubów. Co do licznych skarg od wiernych to wypowiedzieć zbytnio się nie mogę, ale wewnętrznie księży popytalem bez żadnych gróźb itd. i większość powiedziała że nigdy żadnej skargi nie złożyła także skargi składane przez jednego księdza, który nie umie zaakceptować że ktoś jest ważniejszy od niego nie mogą mieć wpływu na wyrok sądu kapituły diecezjalnej.
[Obrazek: jMb64VL.jpg]
MARYLA PO WAS IDZIE
  Odpowiedz
(13-01-2022, 22:54)Ryben123 napisał(a): Kan.  378.
§  1.
Jeśli chodzi o zdatność kandydatów do biskupstwa, wymaga się od każdego: 1° odznaczania się niezachwianą wiarą, dobrymi obyczajami, pobożnością, gorliwością dusz, pasterską mądrością, roztropnością i ludzkimi cnotami, jak również pozostałymi przymiotami, które czynią go odpowiednim do wypełniania zleconego mu urzędu, o który chodzi; 2° dobrej opinii; 3° przynajmniej trzydziestu pięciu lat życia; 4° przynajmniej pięciu lat kapłaństwa; 5° doktoratu lub przynajmniej licencjatu z Pisma świętego, teologii lub prawa kanonicznego, uzyskanego w instytucie studiów wyższych, zatwierdzonym przez Stolicę Apostolską, lub prawdziwej biegłości w tych dyscyplinach.
Z tego co mi się wydaje osoba powołana na stanowisko ma ledwo magistra teologii, chciałbym również się odnieść do punktu o nieposzlakowanej opinii i niezachwianej wierzę, ten ksiądz licznie rezygnował z stanowisk kościelnych, odmawiał współpracy z władzami kościelnymi oraz podważał dogmaty, ksiądz ten niejednokrotnie wspominał o tym że nie chce być dalej księdzem i pragnie zrezygnować z posługi jednakże wedle zasad KK byłem zobowiązany do powstrzymywania tej decyzji. Co do nieposzlakowanej opinii księdza możemy prowadzić wiele dyskusji ponieważ ksiądz ten niejednokrotnie ośmieszył KK wyżej wspomnianymi zachowaniami. Co do wyroku jest on jedna wielka ustawka wraz z księdzem Pijanym.

Kan.  381.
§  1.
Biskupowi diecezjalnemu w powierzonej mu diecezji przysługuje wszelka władza zwyczajna, własna i bezpośrednia, jaka jest wymagana do jego pasterskiego urzędu, z wyłączeniem tych spraw, które na mocy prawa lub dekretu Papieża są zarezerwowane najwyższej lub innej władzy kościelnej.

Wszystkie zarządzenia wydawane przeze mnie były zgodne z kodeksem prawa kanonicznego, co do pisania jakiś nowych kodeksów to takiej wiedzy nie mam, jedyny kodeks który chciałem uchwalić miał dotyczyć ślubów. Co do licznych skarg od wiernych to wypowiedzieć zbytnio się nie mogę, ale wewnętrznie księży popytalem bez żadnych gróźb itd. i większość powiedziała że nigdy żadnej skargi nie złożyła także skargi składane przez jednego księdza, który nie umie zaakceptować że ktoś jest ważniejszy od niego nie mogą mieć wpływu na wyrok sądu kapituły diecezjalnej.

nie chce ci psuć tego co pisałeś ale drugą a zarazem najważniejszą sprawą jest twój brak zainteresowania diecezją

co do skarb masz błędne informacje, ponieważ kilkukrotnie grupa księży upominała się o ciebie oraz wiernych

a i prosiłbym nie pisać że "Pijany zabrał ci stanowisko" ponieważ to decyzja całej kapituły
  Odpowiedz
(13-01-2022, 23:21)ProXor napisał(a):
§  1.

Kan.  381.
§  1.

nie chce ci psuć tego co pisałeś ale drugą a zarazem najważniejszą sprawą jest twój brak zainteresowania diecezją

co do skarb masz błędne informacje, ponieważ kilkukrotnie grupa księży upominała się o ciebie oraz wiernych

a i prosiłbym nie pisać że "Pijany zabrał ci stanowisko" ponieważ to decyzja całej kapituły
Mój brak zainteresowania diecezja? Z operatixem kontaktu zbytnio nie mam ale nie skarżył się, pijany jedyne co potrafił to pyskować oraz obrażać mnie bez powodu publicznie, z Oliwierem również kontaktu zbytnio nie ma, ale za to cały skład sądu kapituły ma fenomenalna aktywność, można powiedzieć że aż powalająca z nóg, więc może jeśli chcecie wydawać jakiekolwiek wyroki i rozporządzenia to lepiej wysłuchajcie dwóch stron i zróbcie poniekąd "wizję lokalną" czy faktycznie druga strona naprawdę jest winna. Nazywanie księdza lub dwóch "grupą" jest czystym absurdem. Co do skargi wiernych to dajcie chociaż jeden dowód na cokolwiek bo wydaje mi się że ten argument to akurat został wzięty z kosmosu. Nie wiem jak sobie to tam wykombinowaliscie z pijanym ale ludzie nie są głupi no sorry x D
[Obrazek: jMb64VL.jpg]
MARYLA PO WAS IDZIE
  Odpowiedz
(13-01-2022, 23:38)Ryben123 napisał(a):
(13-01-2022, 23:21)ProXor napisał(a):
§  1.

Kan.  381.
§  1.

Mój brak zainteresowania diecezja? Z operatixem kontaktu zbytnio nie mam ale nie skarżył się, pijany jedyne co potrafił to pyskować oraz obrażać mnie bez powodu publicznie, z Oliwierem również kontaktu zbytnio nie ma, ale za to cały skład sądu kapituły ma fenomenalna aktywność, można powiedzieć że aż powalająca z nóg, więc może jeśli chcecie wydawać jakiekolwiek wyroki i rozporządzenia to lepiej wysłuchajcie dwóch stron i zróbcie poniekąd "wizję lokalną" czy faktycznie druga strona naprawdę jest winna. Nazywanie księdza lub dwóch "grupą" jest czystym absurdem. Co do skargi wiernych to dajcie chociaż jeden dowód na cokolwiek bo wydaje mi się że ten argument to akurat został wzięty z kosmosu. Nie wiem jak sobie to tam wykombinowaliscie z pijanym ale ludzie nie są głupi no sorry x D

Po 1 , ty byłeś ustanowiony Ordynariuszem Diecezji, miałeś nią zarządzać pod naszą opieką i taka była umowa, 
po 2 , Chłopaki potrafili się zmobilizować, zebrać pieniądze na działki i na forum wszystko robiąc, ty przez ten czas nic nie zdziałałeś.
po 3 , proszę nie rób z siebie Świętej osoby, ponieważ mam ss jak wyzywałeś ( graczy/księży)

Po co dalej brniesz Ryben w to, jak wiesz że jesteś na straconej pozycji??? pogódź się i tyle..?

Sprawa Zostaje Zakończona Pozdrawiam Smile
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości